Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Cosmopolis Café

Přehled hodnocení
87% celkově
78% personál
80% prostředí
97% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 6x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tentokrát bylo trochu rušněji než obvykle ale dojem z výborné kávy a luxusního dortíku to nemohlo pokazit...... mezi kavárnami v centru tato pro mě jednoznačně vede.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Po velmi dlouhé době jsme opět zašli do kavárny Cosmopolis a na co jiného, než legendární větrník :) Byli jsme zde jen na skok a náramně jsme si pochutnali, jako vždy. Přemýšlím, že to bude můj svatební dort :))
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Moje první nášvštěva této kavárny a z mé strany samá pochvala. Příjemné prostředí s výhledem na Petrov, profesionální obsluha a naprosto bezkonkurenční dezerty...
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Vyborne dezerty, opravdu jsme si pochutnali. Bohuzel zazitek kazi hlucne prostredi a nestihajici obsluha (za poddymenzovani personalu ale obsluha nemuze). Kava byla prumerna.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Kavárna Cosmopolis je fajn, ale nijak mě neoslovila. Jídlo, pití, prostředí ani servis na mě větší dojem neudělal. Co mohu pochválit je výborný větrníkový dort. :)
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Zajímavá kavárno-cukrárna na Zelňáku v Brně. Milá obsluha, zajímavý výběr dezertů, ale je co zlepšovat. Káva bez pěny, Mátový čaj s cukrem - med by byl lepší ... Objednaná voda s citronem - bez citronu ;( Větrníkový dort je originální, ale na zadek mě neposadil ;( a to větrníky miluju.
Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vy neznáte COSMOPOLIS? – tak to, prosím, rychle napravte. A bez odmlouvání. Moji přátelé vědí, že sladké věci až tak v oblibě nemám, ale když už si nějaký speciální dezert zamiluji, neexistuje, abych se bez něj obešla. V případě skvostné kavárny a cukrárny na Zelném trhu je mojí klasickou objednávkou větrníkový dort. Pokaždé čerstvý, lahodný, lehký a veselý, celí se po něm rozusmíváte! Když dubnové počasí připomíná spíše léto, než jaro, nenuťte se do teplých nápojů (ačkoliv zde připravovaná káva i čaj jsou prvotřídní), ochutnejte některou z domácích limonád. Můj favorit je bezinka ozdobená mátou a limetkou. Návštěvou této občerstvovny si osladíte život a navíc o sobě můžete směle tvrdit, že je z Vás kosmopolita, proč ne?!
Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Byla jsem zde na odpolední kávě a dezertíku :) Ledová káva je téměř stejná jako ve všech kavárnách (café+zmrzlina s domácí šlehačkou :) ). Jako dezert proslulý větrník a cremé a.... (nevím přesně název):) Dezerty byly opravdu gurmánský zážitek. Větrní byl akorát tak sladký a cremé an... byl také moc výbornýý. Určitě doporučuji návštěvu kavárny, i kdyby jen kvůli zákusku. Příští návštěvu se těším na cheesecake :)
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO