Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 19x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Cosmopolis Café

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
COSMOPOLIS NOVÝMA OČIMA. Opakovaně se mi stalo, že jsem do této jedinečné cukrárny pozvala přátele, kteří tu ještě nikdy nebyli. Chápete to? - Jsem vyloženě šťastná, že jsem jim změnila život! Tím spíš, když mi právě takovýto prvohost na otázku, co je jeho oblíbený zákusek, odpoví, že miluje větrníky - to je pak voda na můj mlýn! Obsazení tohoto odpoledního představení vypadalo následovně: v hlavní roli - hvězda podniku - Větrníkový dort, v roli vedlejší - novinka v sortimentu - Italský ořechový dort, další drobné, ale nikoliv nevýznamné úlohy - tři druhy panini a skleničky vína Imiglico a Merlot. Na zdraví a na všechny nové a nečekané úhly pohledu!
Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Moje další návštěva v této kavárně v dobré lokalitě v centru Brna s výbornými dezerty, kávou i vínem. Bohužel o víkendu bývá plno a obsluha nestíhá, tudíž se na objednávky čeká na můj vkus dost dlouho.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
CESTOVÁNÍ V COSMOPOLIS. No, nedivte se, prosím, je nejvyšší čas vyladit formu! Tento týden se v Brně koná cestovatelský veletrh a tak není od věci posedět, podumat, virtuálně se rozpohybovat v rámci přípravy na cestu kolem republiky (REGION) a kolem světa (GO). Větrníkový dort mi foukne do křídel fantazie, aby se mi hezky letělo. S italským ořechovým dortíkem pobudu na chvíli v Toskánsku; s kokosovým dezertem se pro změnu přenesu do Indonésie. Proč ne? – Vzala jsem si na pomoc jak příslušnou literaturu, tak i prima kamarádku, co se umí obětovat a podělí se, aby mi to v plavkách slušelo. Žízeň jsme uhasily mátovým čajem a kávičkami, byla to prima dámská jízda a hlavně velmi šťastná cesta – díky všem, kdo o nás pečovali.
Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
INSPIRATIVNÍ COSMOPOLIS. Vlaďku se mi sem podařilo nalákat poprvé, ale určitě zde nebyla naposledy. Obě jsme byly nadšené klasikou, tj. větrníkovým dortem a svůdnou novinkou - italský ořechový dort. Díky. Tentokrát jsem v interiéru nefotila, abychom se sem mohly vrátit a znovu si polaskat duši i patro sladkostmi. Káva i čaj jsou tu také na jedničku. Fotečky ze Zelného trhu mají pokaždé své kouzlo, ale tentokrát jich nebylo mnoho, protože nemá cenu zmrznout. COSMOS + POLIS = VESMÍR + MĚSTO, ano v této kavárně jste ve středu města i svého vlastního šťastného vesmíru, díky za to!
Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
NA ZDRAVÍ a na sladký život ! Když milujete originální dezerty, nesmíte minout brněnskou cukrárnu COSMOPOLIS na Zelném rynku a jejich větrníkový dort. Pokud chcete pozvednout číše, vyzkoušejte Merlot a zakousnout k němu můžete vynikající olivy, případně rozpečené panini. Užijte si výbornou kvalitu a milou péči obsluhy i prima výhled na náměstí, kde to právě žije vánočním ruchem.
Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tentokrát bylo trochu rušněji než obvykle ale dojem z výborné kávy a luxusního dortíku to nemohlo pokazit...... mezi kavárnami v centru tato pro mě jednoznačně vede.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Po velmi dlouhé době jsme opět zašli do kavárny Cosmopolis a na co jiného, než legendární větrník :) Byli jsme zde jen na skok a náramně jsme si pochutnali, jako vždy. Přemýšlím, že to bude můj svatební dort :))
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Moje první nášvštěva této kavárny a z mé strany samá pochvala. Příjemné prostředí s výhledem na Petrov, profesionální obsluha a naprosto bezkonkurenční dezerty...
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Vyborne dezerty, opravdu jsme si pochutnali. Bohuzel zazitek kazi hlucne prostredi a nestihajici obsluha (za poddymenzovani personalu ale obsluha nemuze). Kava byla prumerna.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Kavárna Cosmopolis je fajn, ale nijak mě neoslovila. Jídlo, pití, prostředí ani servis na mě větší dojem neudělal. Co mohu pochválit je výborný větrníkový dort. :)
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO