Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Cosmopolis Café

Kavárna Cosmopolis si zakládá na domácí výrobě lahodných zákusků. K nim nabízí kvalitní italskou kávu a mnoho dalšího.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
CESTOVÁNÍ V COSMOPOLIS. No, nedivte se, prosím, je nejvyšší čas vyladit formu! Tento týden se v Brně koná cestovatelský veletrh a tak není od věci posedět, podumat, virtuálně se rozpohybovat v rámci přípravy na cestu kolem republiky (REGION) a kolem světa (GO). Větrníkový dort mi foukne do křídel fantazie, aby se mi hezky letělo. S italským ořechovým dortíkem pobudu na chvíli v Toskánsku; s kokosovým dezertem se pro změnu přenesu do Indonésie. Proč ne? – Vzala jsem si na pomoc jak příslušnou literaturu, tak i prima kamarádku, co se umí obětovat a podělí se, aby mi to v plavkách slušelo. Žízeň jsme uhasily mátovým čajem a kávičkami, byla to prima dámská jízda a hlavně velmi šťastná cesta – díky všem, kdo o nás pečovali.
Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
INSPIRATIVNÍ COSMOPOLIS. Vlaďku se mi sem podařilo nalákat poprvé, ale určitě zde nebyla naposledy. Obě jsme byly nadšené klasikou, tj. větrníkovým dortem a svůdnou novinkou - italský ořechový dort. Díky. Tentokrát jsem v interiéru nefotila, abychom se sem mohly vrátit a znovu si polaskat duši i patro sladkostmi. Káva i čaj jsou tu také na jedničku. Fotečky ze Zelného trhu mají pokaždé své kouzlo, ale tentokrát jich nebylo mnoho, protože nemá cenu zmrznout. COSMOS + POLIS = VESMÍR + MĚSTO, ano v této kavárně jste ve středu města i svého vlastního šťastného vesmíru, díky za to!
Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
NA ZDRAVÍ a na sladký život ! Když milujete originální dezerty, nesmíte minout brněnskou cukrárnu COSMOPOLIS na Zelném rynku a jejich větrníkový dort. Pokud chcete pozvednout číše, vyzkoušejte Merlot a zakousnout k němu můžete vynikající olivy, případně rozpečené panini. Užijte si výbornou kvalitu a milou péči obsluhy i prima výhled na náměstí, kde to právě žije vánočním ruchem.
Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO