Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 19x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Cosmopolis Café

Kavárna Cosmopolis si zakládá na domácí výrobě lahodných zákusků. K nim nabízí kvalitní italskou kávu a mnoho dalšího.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
COSMOPOLIS NOVÝMA OČIMA. Opakovaně se mi stalo, že jsem do této jedinečné cukrárny pozvala přátele, kteří tu ještě nikdy nebyli. Chápete to? - Jsem vyloženě šťastná, že jsem jim změnila život! Tím spíš, když mi právě takovýto prvohost na otázku, co je jeho oblíbený zákusek, odpoví, že miluje větrníky - to je pak voda na můj mlýn! Obsazení tohoto odpoledního představení vypadalo následovně: v hlavní roli - hvězda podniku - Větrníkový dort, v roli vedlejší - novinka v sortimentu - Italský ořechový dort, další drobné, ale nikoliv nevýznamné úlohy - tři druhy panini a skleničky vína Imiglico a Merlot. Na zdraví a na všechny nové a nečekané úhly pohledu!
Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Moje další návštěva v této kavárně v dobré lokalitě v centru Brna s výbornými dezerty, kávou i vínem. Bohužel o víkendu bývá plno a obsluha nestíhá, tudíž se na objednávky čeká na můj vkus dost dlouho.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
CESTOVÁNÍ V COSMOPOLIS. No, nedivte se, prosím, je nejvyšší čas vyladit formu! Tento týden se v Brně koná cestovatelský veletrh a tak není od věci posedět, podumat, virtuálně se rozpohybovat v rámci přípravy na cestu kolem republiky (REGION) a kolem světa (GO). Větrníkový dort mi foukne do křídel fantazie, aby se mi hezky letělo. S italským ořechovým dortíkem pobudu na chvíli v Toskánsku; s kokosovým dezertem se pro změnu přenesu do Indonésie. Proč ne? – Vzala jsem si na pomoc jak příslušnou literaturu, tak i prima kamarádku, co se umí obětovat a podělí se, aby mi to v plavkách slušelo. Žízeň jsme uhasily mátovým čajem a kávičkami, byla to prima dámská jízda a hlavně velmi šťastná cesta – díky všem, kdo o nás pečovali.
Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café Kavárna Cosmopolis Café
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO