Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.
Na mapě

Informace Cosia Asian Restaurant

Vítejte v Cosia,

v místě, které ovládne všechny Vaše smysly. Věříme, že dobrá restaurace není pouze o skvělém jídle, ale také o prostředí, ve kterém se nachází.

V naší restauraci se podávají moderní asijská jídla. Používáme pouze čerstvé suroviny nejvyšší kvality. Naši kuchaři shromažďují chutě a vůně Japonská, Thajská, Vietnamu a dalších zemí dálného východu a kombinují jedinečnou chuť a prezentaci jídla, která uspokojí i ty nejnáročnější chuťové pohárky..

| My už se na vás těšíme . Tým Cosia :)

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno