Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Coolnička

Rodinná kavárna s velkým dětským koutkem

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Hernička je skvělé místo pro děti - mají zde na výběr spoustu aktivit a hraček. Herničku jsem si prošla celou a jako veliké pozitivum bych chtěla zmínit její rozmanitost a hlavně čisto!!!! Jídlo bylo dobré a mému synovi chutnalo, ale já osobně bych ho označila za průměr. Jako pozitivní bych ještě zmínila, že po hodince v herničce zaplatíte už jen o 30Kč víc a můžete se zdržet jak dlouho chcete - což u většiny herniček není možné a platíte jim za každou hodinu návštěvy. Jako negativa bych vypíchla: snad pouze dnes netekoucí vodu :( a "milion" schodů, které musíte s kočárkem překonat abyste se do herničky dostali (rampa sice je, ale někdy je to s ní těžší než schody jednoduše vyskákat) Kavárnu doporučuji a určitě se tam ještě někdy vrátíme :)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO