Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 45x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Concordia ristorante & pizzeria

Přehled hodnocení
88% celkově
86% personál
91% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 23x
4 17x
3 4x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná, vzdušná pizzerie s moderním interiérem. Pizza Carpaccio top! Ostatní pizzy také bez problému. Velice zajímavé a moc dobře ochucené sépiové rizoto. Panenka správně udělaná a gnocchi taky super. Spokojenost!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace nedaleko od Divadla Na Fidlovačce. Prostředí velmi zajímavé, moderní. Jídlo vynikající. Doporučuji výborné nealkoholické koktejly. Personál profesionální.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Minule jsem chválila příjemnou, vkusnou a tichou italskou hudbu, ale včera to byla hlasitá anglicko - arabská diskotéka. Trochu to i rušilo hovor. Nedali mi vodu z vodovodu, se slovy, že jí nemají, škoda, jídlo jinak skvělé, prostředí krásné, platba možná v hotovosti i na kartu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí nové, moderní, příjemné. Rovněž personál příjemný. Na několik stolů pouze 3 věšáky na kabáty, což je nedostačující. Doporučuji označit směr kudy na WC, všichni bloudili.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Znovu výborné, zvláště bych chtěla pochválit hudbu. V ITALSKÉ restauraci má hrát klidně a příjemně ITALSKÁ hudba. Překvapivě dobré bylo i rozlévané víno se správnou teplotou, takže ne přechlazené z lednice.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Na Nusle az nezvykle hezka restaurace!:-) Ceny prumerne, na lokalitu mozna lehce nadprumerne, ale nic drastickeho. Prostredi moderni, svetle, trochu neosobni. Obsluha rychla a profesionalni. V lete zahradka pred restauraci. Celkove hodnotim pozitivne.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Krásné prostředí, velmi milá a pozorná obsluha. Jídlo bylo výborné, hodnotím celkově jako vynikající. Neoddělené prostory pro kuřáky bych označila jako nešikovné, ale to už snad naštěstí končí.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Názor na tuhle pizzerii je trochu rozporuplný - především na obsluhu. V první části večera, kdy nás obsluhoval číšník č. 1, to byla katastrofa, v prázdné (doslova) pizzerii jsme musely pokřikovat na čísníka, abychom si vůbec mohly objednat pití a to jsme seděly (čtyři kamarádky) u stolu přímo před barem. Menu, místo toho, aby podal do napřazené ruky, nám téměř hodil na hlavu, jako kdybychom ho hodně obtěžovaly. Jídlo nám naštěstí přinesl čísník č. 2, což byla úplně jiná úroveň - milý a pozorný, takže ve finále to bylo v pohodě. Jídlo průměrné - boloňské těstoviny nebyl žádný kulniářský zážitek, ale neurazí. Tagliatele s kuřecím mase a špenátem byly prý velmi dobré. Objednávaly jsme láhev vína - dle menu Znovín, fyzicky přinesli Valtice, že Znovín nemají - a Valtice byly otevřeny (číšníkem č. 1), aniž by se nás někdo zeptal...takže celkově návštěva na večeři ano, ale pozor, jedině s dobrou obsluhou, jinak je to spíš nepříjemný zážitek.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO