Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 37x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Concordia ristorante & pizzeria

Přehled hodnocení
84% celkově
85% personál
89% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 19x
4 13x
3 4x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Krásné prostředí, velmi milá a pozorná obsluha. Jídlo bylo výborné, hodnotím celkově jako vynikající. Neoddělené prostory pro kuřáky bych označila jako nešikovné, ale to už snad naštěstí končí.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Názor na tuhle pizzerii je trochu rozporuplný - především na obsluhu. V první části večera, kdy nás obsluhoval číšník č. 1, to byla katastrofa, v prázdné (doslova) pizzerii jsme musely pokřikovat na čísníka, abychom si vůbec mohly objednat pití a to jsme seděly (čtyři kamarádky) u stolu přímo před barem. Menu, místo toho, aby podal do napřazené ruky, nám téměř hodil na hlavu, jako kdybychom ho hodně obtěžovaly. Jídlo nám naštěstí přinesl čísník č. 2, což byla úplně jiná úroveň - milý a pozorný, takže ve finále to bylo v pohodě. Jídlo průměrné - boloňské těstoviny nebyl žádný kulniářský zážitek, ale neurazí. Tagliatele s kuřecím mase a špenátem byly prý velmi dobré. Objednávaly jsme láhev vína - dle menu Znovín, fyzicky přinesli Valtice, že Znovín nemají - a Valtice byly otevřeny (číšníkem č. 1), aniž by se nás někdo zeptal...takže celkově návštěva na večeři ano, ale pozor, jedině s dobrou obsluhou, jinak je to spíš nepříjemný zážitek.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi krásné designové prostředí, jen trochu hlasitá hudba. Personál milý, pozorný a ochotný, šlo platit kartou, jídlo bylo výborné. Kuřáci snad v pololetí končí, tak nebudou dále posílat zápach do nekuřáckých míst.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Pěkný, designový interiér restaurace, příjemná obsluha, dobré jídlo, výtečná káva i dezerty. Jediným rušivým momentem byla nedostatečně oddělená část pro kuřáky, kouř byl hodně znatelný i v nekuřáckém prostoru.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí příjemné. Můžete udělat rezervaci i na zahrádku. Číšníci milí a velmi elegantně upravení (bílá košile, naleštěné boty) :-) Přiznám se, že od jídla jsem zřejmě čekala více, pasta s tuňákem mě nenadchla, ale možná jsem si jen špatně vybrala.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná pizza a snad ještě lepší Lasagne....Příjemné letní posezení na zahrádce společně s milým personálem, který byl velmi ochotný. Restauraci mohu vřele doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborné šafránové rizoto s kuřetem. Lehké a chutné.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Concordia ristorante & pizzeria je fajn italská restaurace v příjemném prostředí pražských Nuslí. Personál je pozorný a rychlý, restauraci určitě doporučuji, zaujala mě i denní nabídka
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Musím říct, že dnes jsem nebyl zrovna nadšen. Dal jsem si telecí frikasé z obědového menu a nebylo to úplně ono. Ale stalo se mi to u nich poprvé :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO