Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 37x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Concordia ristorante & pizzeria

Přijďte navštívit naši restauraci a ochutnat tu pravou chuť Itálie. V naší nabídce najdete výborné italské pokrmy, širkou nabídku pizz z kvalitní surovin a čerstvé mořské plody. V letních měsících můžete posedět na venkovní zahrádce. Přijímáme platební karty a stravenky. V restauraci můžete využít wifi připojení. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Krásné prostředí, velmi milá a pozorná obsluha. Jídlo bylo výborné, hodnotím celkově jako vynikající. Neoddělené prostory pro kuřáky bych označila jako nešikovné, ale to už snad naštěstí končí.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Názor na tuhle pizzerii je trochu rozporuplný - především na obsluhu. V první části večera, kdy nás obsluhoval číšník č. 1, to byla katastrofa, v prázdné (doslova) pizzerii jsme musely pokřikovat na čísníka, abychom si vůbec mohly objednat pití a to jsme seděly (čtyři kamarádky) u stolu přímo před barem. Menu, místo toho, aby podal do napřazené ruky, nám téměř hodil na hlavu, jako kdybychom ho hodně obtěžovaly. Jídlo nám naštěstí přinesl čísník č. 2, což byla úplně jiná úroveň - milý a pozorný, takže ve finále to bylo v pohodě. Jídlo průměrné - boloňské těstoviny nebyl žádný kulniářský zážitek, ale neurazí. Tagliatele s kuřecím mase a špenátem byly prý velmi dobré. Objednávaly jsme láhev vína - dle menu Znovín, fyzicky přinesli Valtice, že Znovín nemají - a Valtice byly otevřeny (číšníkem č. 1), aniž by se nás někdo zeptal...takže celkově návštěva na večeři ano, ale pozor, jedině s dobrou obsluhou, jinak je to spíš nepříjemný zážitek.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO