Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 51x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Comodo bar restaurant

Přehled hodnocení
83% celkově
85% personál
86% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 20x
4 20x
3 9x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 1
Pánové a paní, dnes jsem přišel na pozdní večeři do restaurace Comodo na doporučení mých známých. Bohužel jsem byl nad míru zklamán. Přišla za mnou slečna servírka a oznámila mi, že pan kuchař o půl desáté uzavřel kuchyni, i když kuchyň má byt otevřena do desíti večer. Tento fakt bych možná pochopil, kdyby restaurace byla prázdná, tento den to tak rozhodně nebylo. Restaurace byla z poloviny naplněna. Děkuji touto formou ještě jednou zmiňovanému podniku, že jsem cestoval za jídlem a odešel jsem bez jídla. Prostředí restaurace a obsluhy bylo příjemné a pěkné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Opět jsem navštívila podnik se svými přáteli, protože jsme se nejvíce těšili na nefiltrovanou 12, která tam je vynikající. Bohužel se mi už podruhé stalo, že nebyla. Třeba budeme mít příště štěstí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V tomto podniku mají výborné pivo a dobré jídlo. Ideální pro večer s přáteli. Líbí se mi, že je podnik rozdělen na kuřácký i nekuřácký. Dominantou podniku je obří akvárium, na které se prostě nejde nedívat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci jsme byli spokojeni. Prostředí je velmi pěkné, posezení příjemné. Pouze nás zklamala dlouhá doba přípravy jídla a studené jídlo, které nám bylo po dlouhém čekání přineseno.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Dvě jídla byly chutné, u třetího když bylo jídlo dobré nějaká ingredience nebyla zřejmě čerstvá. Jde o porci steaku z lososa s chřestem a smetanovou omáčkou. Po konzumaci tohoto jídla nastaly střevní potíže přetrvávající 2 dny. Víckrát tuto restauraci nenavštívíme.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace v Králově poli, která nabízí velké množství pokrmů. My jsme se svým výběrem jídlem byli moc spokojeni. Jediná výtka je, že obsluha byla maličko pomalejší.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
1) Rezervace výborná. 2) Obsluhující personál rozverný, sympatický, ale chybující a invazivní ... napřed chyběla lžíce k polévce, místo bagetky byly osmahlé chlebové kostky (beze slova vysvětlení), při placení vygenerována situace, kdy se předstíraná neochota servírky vracet drobné se proměnila v řízený výběr tringeltu - útrata dělala 679 Kč ve třech lidech - tedy cca 226 Kč/os. Každý platil sólo, každý dal na stůl 250,- Kč ... kelnerka to automaticky posbírala s tím, že nemá tolik drobných a odkráčela = 3 x 250 = 750 Ká. Dýško 71 korun. Seru na ty peníze, otrávila mě ta samozřejmost a drzost, s níž to bylo provedeno. 3) Průvan od okna 4) Cibulačka mastná jako prase, v podstatě olejová lázeň. Zmrzlina prášková s krystaly zmrzlé vody uvnitř kopečku. Celkový dojem = za 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO