Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 45x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Comodo bar restaurant

Přehled hodnocení
83% celkově
84% personál
82% prostředí
75% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 17x
4 16x
3 6x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V této restauraci jsme již párkrát byli. Opět jsme byli spokojeni, i přes plnou restauraci bylo jídlo rychle na stole. Děkujeme, návštěvu budeme určitě opakovat.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Obyčejný podnik s neobyčejným názvem, avšak přece jen tomu něco chybí... Už jen poloprázdná restaurace v nepracovní večer o něčem vypovídá. Jídlo nebylo špatné, hodnitil bych spíše průměrné, nee moc dobré pivo a mírně připečené bramborové lupínky na účet podniku to nespasí. Chybí to mu prostě ten správný Šmrnc!
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Naše první návštěva dle dobrého hodnocení resty. Restaurace v sobotu téměř prázdná. Tomu bohužel odpovídala i divná chuť piva. Jídlo průměrné. Dobré domácí steak hranolky a domácí dip. V budoucnu už asi nenavstivime. .
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Navštívili jsme s přítelkyní restauraci Comodo, abychom si zpříjemnili večer dobrou večeří. Ocenili jsme možnost sezení v kuřácké části. Atmosféra v restauraci byla klidná a příjemná. Na jídlo jsme si objednali nejdříve předkrm, plátky prosciutta se žlutým melounem. Chuťově výborné a dobře sladěné. Porce předkrmu by mohla být klidně i menší, což však samozřejmě není žádné pochybení. Jako hlavní chody jsme měli steak ze svíčkové s peřovou omáčkou a sázeným vejcem a vepřovou panenku na nudličky s restovanými paprikami. Steak byl výborný a správně propečený. Panenka rovněž, jednoduché a dobré jídlo. Celkově jsme byli s návštěvou restaurace spokojeni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Dnes jsem navštívil Bar restaurant Comodo, k ochutnání dalšího sezonního chřestového menu. I zde jsem začal předkrmem a to tataráčkem z chřestu a musím říct že zde mne příjemně chuťově překvapil. Chřestový tatar jsem již jednou ochutnal a neoslnil mne, zde však byl chuťově dobrý a zajímavý a bavil mne. Chřestový naopak mne moc nezaujal, nevím chuťově mi prostě moc nesedl. No třešničkou na dortu byl Steak z hovězího Anguse, který byl naprosto dokonalý. Na závěr chřestový závin s přelivem z jahodovo-mátové omáčky, byla moje první zkušenost s úpravou chřestu na sladko a musím říct že kombinace je to zajímavá, ale chutnala mi. Účet 428 Kč, placeno 450 Kč.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO