Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 51x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Comodo bar restaurant

Přehled hodnocení
82% celkově
81% personál
83% prostředí
75% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 19x
4 18x
3 8x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V tomto podniku mají výborné pivo a dobré jídlo. Ideální pro večer s přáteli. Líbí se mi, že je podnik rozdělen na kuřácký i nekuřácký. Dominantou podniku je obří akvárium, na které se prostě nejde nedívat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci jsme byli spokojeni. Prostředí je velmi pěkné, posezení příjemné. Pouze nás zklamala dlouhá doba přípravy jídla a studené jídlo, které nám bylo po dlouhém čekání přineseno.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Dvě jídla byly chutné, u třetího když bylo jídlo dobré nějaká ingredience nebyla zřejmě čerstvá. Jde o porci steaku z lososa s chřestem a smetanovou omáčkou. Po konzumaci tohoto jídla nastaly střevní potíže přetrvávající 2 dny. Víckrát tuto restauraci nenavštívíme.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace v Králově poli, která nabízí velké množství pokrmů. My jsme se svým výběrem jídlem byli moc spokojeni. Jediná výtka je, že obsluha byla maličko pomalejší.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
1) Rezervace výborná. 2) Obsluhující personál rozverný, sympatický, ale chybující a invazivní ... napřed chyběla lžíce k polévce, místo bagetky byly osmahlé chlebové kostky (beze slova vysvětlení), při placení vygenerována situace, kdy se předstíraná neochota servírky vracet drobné se proměnila v řízený výběr tringeltu - útrata dělala 679 Kč ve třech lidech - tedy cca 226 Kč/os. Každý platil sólo, každý dal na stůl 250,- Kč ... kelnerka to automaticky posbírala s tím, že nemá tolik drobných a odkráčela = 3 x 250 = 750 Ká. Dýško 71 korun. Seru na ty peníze, otrávila mě ta samozřejmost a drzost, s níž to bylo provedeno. 3) Průvan od okna 4) Cibulačka mastná jako prase, v podstatě olejová lázeň. Zmrzlina prášková s krystaly zmrzlé vody uvnitř kopečku. Celkový dojem = za 3
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V této restauraci jsme již párkrát byli. Opět jsme byli spokojeni, i přes plnou restauraci bylo jídlo rychle na stole. Děkujeme, návštěvu budeme určitě opakovat.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Obyčejný podnik s neobyčejným názvem, avšak přece jen tomu něco chybí... Už jen poloprázdná restaurace v nepracovní večer o něčem vypovídá. Jídlo nebylo špatné, hodnitil bych spíše průměrné, nee moc dobré pivo a mírně připečené bramborové lupínky na účet podniku to nespasí. Chybí to mu prostě ten správný Šmrnc!
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Naše první návštěva dle dobrého hodnocení resty. Restaurace v sobotu téměř prázdná. Tomu bohužel odpovídala i divná chuť piva. Jídlo průměrné. Dobré domácí steak hranolky a domácí dip. V budoucnu už asi nenavstivime. .

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO