Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 51x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Comodo bar restaurant

Comodo bar restaurant přináší příjemnou atmosféru, čerstvé suroviny a originální receptury. V letních měsících můžete využít příjemné zahrádky s dětským koutkem. Každý týden připravují denní menu a pravidelně pro vás chystají hot tip, což je zvýhodněné jídlo i s přílohou. Restaurace kromě poledního menu nabízí široký výběr steaků, bezmasých jídel a těstovin. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 1
Pánové a paní, dnes jsem přišel na pozdní večeři do restaurace Comodo na doporučení mých známých. Bohužel jsem byl nad míru zklamán. Přišla za mnou slečna servírka a oznámila mi, že pan kuchař o půl desáté uzavřel kuchyni, i když kuchyň má byt otevřena do desíti večer. Tento fakt bych možná pochopil, kdyby restaurace byla prázdná, tento den to tak rozhodně nebylo. Restaurace byla z poloviny naplněna. Děkuji touto formou ještě jednou zmiňovanému podniku, že jsem cestoval za jídlem a odešel jsem bez jídla. Prostředí restaurace a obsluhy bylo příjemné a pěkné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Opět jsem navštívila podnik se svými přáteli, protože jsme se nejvíce těšili na nefiltrovanou 12, která tam je vynikající. Bohužel se mi už podruhé stalo, že nebyla. Třeba budeme mít příště štěstí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO