Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 45x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Comodo bar restaurant

Comodo bar restaurant přináší příjemnou atmosféru, čerstvé suroviny a originální receptury. V letních měsících můžete využít příjemné zahrádky s dětským koutkem. Každý týden připravují denní menu a pravidelně pro vás chystají Hot tip, což je zvýhodněné jídlo i s přílohou. Restaurace kromě poledního menu nabízí široký výběr steaků, bezmasých jídel a těstovin. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
V této restauraci jsme již párkrát byli. Opět jsme byli spokojeni, i přes plnou restauraci bylo jídlo rychle na stole. Děkujeme, návštěvu budeme určitě opakovat.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Obyčejný podnik s neobyčejným názvem, avšak přece jen tomu něco chybí... Už jen poloprázdná restaurace v nepracovní večer o něčem vypovídá. Jídlo nebylo špatné, hodnitil bych spíše průměrné, nee moc dobré pivo a mírně připečené bramborové lupínky na účet podniku to nespasí. Chybí to mu prostě ten správný Šmrnc!
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Naše první návštěva dle dobrého hodnocení resty. Restaurace v sobotu téměř prázdná. Tomu bohužel odpovídala i divná chuť piva. Jídlo průměrné. Dobré domácí steak hranolky a domácí dip. V budoucnu už asi nenavstivime. .
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO