Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 43x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Comodo bar restaurant

Comodo bar restaurant přináší příjemnou atmosféru, čerstvé suroviny a originální receptury. V letních měsících můžete využít příjemné zahrádky s dětským koutkem. Každý týden připravují denní menu a pravidelně pro vás chystají Hot tip, což je zvýhodněné jídlo i s přílohou. Restaurace kromě poledního menu nabízí široký výběr steaků, bezmasých jídel a těstovin. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Navštívili jsme s přítelkyní restauraci Comodo, abychom si zpříjemnili večer dobrou večeří. Ocenili jsme možnost sezení v kuřácké části. Atmosféra v restauraci byla klidná a příjemná. Na jídlo jsme si objednali nejdříve předkrm, plátky prosciutta se žlutým melounem. Chuťově výborné a dobře sladěné. Porce předkrmu by mohla být klidně i menší, což však samozřejmě není žádné pochybení. Jako hlavní chody jsme měli steak ze svíčkové s peřovou omáčkou a sázeným vejcem a vepřovou panenku na nudličky s restovanými paprikami. Steak byl výborný a správně propečený. Panenka rovněž, jednoduché a dobré jídlo. Celkově jsme byli s návštěvou restaurace spokojeni.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO