Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 13x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

COMO Restaurant & Café

Přehled hodnocení
84% celkově
81% personál
81% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 5x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace krásná, hezké prostředí, trošku narváno. Jídlo podle představ za danou cenu. Nejhorší na tom všem je, že personál nevěděl nic o žádné rezervaci přes RESTU!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Como restauraci musím rozhodně doporučit. Jelikož je podnik umístěný na Václavském náměstí, je lokalita opravdu TOP. Venkovní posezení tu mají opravdu příjemné a na pracovní schůzku ideální.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nádherné a klidné prostředí, vynikající domácí limonády, káva a hlavně dortíky. Obrovský výběr a pastva pro oči. Obsluha na jedničku. Brzo zajdu opět! Doporučuji všemi deseti.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velice příjemné prostředí pro setkání nejen s přáteli. Kuchaři k nezaplacení, obsluha výtečná, bezvadně strávený čas tam ,kde se o vás opravdu skvěle postarají, díky Doporučuji všem
Zobrazit reakci restaurace
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí je příjemné, pro snídaně není nutná rezervace a v centru dobrá volba, kde se lze za slušnou cenu ráno pořádně najíst. Doporučuji také jejich výborné dezerty :-)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá lokace a dostatečně prostorná restaurace pro soukromí při hovoru. Moje volba číslo jedna na obchodní jednání kolem Václaváku.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Snidane v restauraci Como, cast Hotelu Jalta na Vaclavskem namesti v centru prahy byla skvela s prijemnou obsluhou. Na obchodni jednani blizko metra jen doporucuji!
Zobrazit reakci restaurace
Celkově    
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Takto špatný večer jsme už dlouho nezažili. Zrovna zde bych to nečekala. Nahoře v baru se konal dost hlučný soukromý večírek doprovázený ne méně hlasitou živou hudbou. Skrz otevřené schodiště se tento hluk mísil s jinou hlasitou hudbou z reproduktorů v restauraci. Výsledek byl šílený hudební chaos. Obsluha s tím začala něco dělat, až když jsme je o to požádali. Vypnuli hudbu v restauraci, takže hudební produkce byla zajištěna pouze od alkoholem posilněných hostů v baru. Kde se v tu dobu pohyboval manager restaurace, netuším. Kvalita jídla dle mého názoru neodpovídala ceně. Hráškový krém bez nápadu (pokud zapomenu na ty rozbředlé houby v polévce), tuňák pěkně naservírovaný, ale lehce nedochucený. Doprovod měl vepřové koleno, prý bylo výborné. Italskému vínu bych dala za chuť tak 50%. Každou chvíli nás obsluhoval někdo jiný, to mi přišlo trochu neobvyklé. Každopádně jsme zjistili, že cílová skupina jsou zde turisté a my, ač chodíme kolem denně sem již nevkročíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
We went on Friday night and it was lovely. They had live music and the place was great. The service was very good, very attentive. The bathroom was clean, but for such a nice place, you expect something more beautiful. It is not so expensive as I expected, which was very good. The size of the plates was enough. They charge 10% more is the group is bigger than 8 people.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Jídlo nebylo tak úplně skvělé, jak bych u této restaurace čekala. Předkrm (fritované mořské plody) byl přesolený a hlavní chod - pražma královská - podivně blátivá. Ale mému společníkovi chutnalo vše, takže to bylo možná jen špatným výběrem. Celkový dojem z restaurace byl ale dobrý.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO