Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 50x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Comix excelent Urban pub

Nekuřácká restaurace, která potěší všechny milovníky skvělého piva, špičkové gastronomie, moderního designu a atmosféry světových metropolí. Comix Excelent Urban Pub, zaujme kolemjdoucí již svým výrazným označením písmenem X, symbolem křižovatky. Na této křižovatce mají zelenou všichni, kteří milují změnu a hledají víc než jen tradiční pojetí hospody. S konceptem Excelentu, přichází posun nejen k originálnímu a netradičnímu prostředí, ale hlavně k orientaci na špičkovou gastronomickou a pivní nabídku. Comix je jediné místo, kde si můžete dopřát nepasterizovaný Excelent.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající oběd, jako vždy. Polední menu této restaurace je úžasné. Každý si musí vybrat. Všem vřele doporučuji si místo zarezervovat, jinak si oběd nedáte. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Opět výrobrný oběd. Měli jsme gulášovou polévku a srnční sous-vide s bramborovou kaší. Velmi chutné. Odcházela jsem naprosto spokojená!!! Všem doporučuji, určitě se opět vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Opět vše v naprostém pořádku. Restaurace je velmi oblibena,takže bez rezervace tady nemáte moc šanci,ale stoji to za to. Obsluha milá, jídlo výborné, prostředí originální. Super!!!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO