Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 72x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Comix excelent Urban pub

Nekuřácká restaurace, která potěší všechny milovníky skvělého piva, špičkové gastronomie, moderního designu a atmosféry světových metropolí. Comix Excelent Urban Pub, zaujme kolemjdoucí již svým výrazným označením písmenem X, symbolem křižovatky. Na této křižovatce mají zelenou všichni, kteří milují změnu a hledají víc než jen tradiční pojetí hospody. S konceptem Excelentu, přichází posun nejen k originálnímu a netradičnímu prostředí, ale hlavně k orientaci na špičkovou gastronomickou a pivní nabídku. Comix je jediné místo, kde si můžete dopřát nepasterizovaný Excelent.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná restaurace s extra rychlou obsluhou, vynikající kuchyní. Rezervace místa vynikající (malým šrámem byl stůl přímo u výdejního okénka), obsluha nás okamžitě usadila a i když se jednalo "pouze" o denní menu tak jídlo bylo na stole snad do 4 minut (rychleji než pivo :-) ). Chutnalo nám jak jídlo tak skvěle načepované pivo. Rádi se vrátíme a nebude to tak dlouho trvat :-). Tentokráte to budou vaše speciality. Děkujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super personál bezva jídlo​ nastoprocent doporučuju všem
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO