Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 34x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

COLUMNA restaurant

Přehled hodnocení
78% celkově
74% personál
84% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 23x
3 4x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět skvělý zážitek z návštěvy restaurace. Profesionální přístup personálu, skvěle uvařené čerstvé jídlo. Široká nabídka jídel a pití. Doporučuji to všem přátelům.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Moc hezka restaurace, mozna neco vyssi cenova kategorie nez jine restaurace v okoli, ale jidlo bylo moc hezky servirovano a bylo moc chutna, mozna jedina slabina je, ze wifi je na heslo, co pro vetsinu lidi neni dulezite.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Navštívil jsem s kolegyni na denní menu, které mají opravdu výborné a je i nabízen velký výběr. To, co bych ocenil je větší zájem ze strany číšníků a snížit delší dobu čekaní na jídlo/příchod obsluhy
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Tentokráte palec dolů za obsluhu, která byla trochu nepříjemná a odtažitá, a k typu tohoto podniku toto nepasuje. na pracovní schůzku však klid. Nápoje byly dobré.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Koncept tohoto podniku je velmi moderní. Prostory restaurace jsou velmi designové a co se týče menu, mají zde velmi zajímavé pokrmy. Ochutnala jsem tu dýňové risoto a tvarohové knedlíčky plněné belgickou čokoládou. Jídlo bylo opravdu výtečné.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Velmi klidné prostředí na pracovní jednání, zejména odpoledne a večer. Standard servisu na dobré úrovni, nadprůměr, což odpovídá i cenám. Obsluha spíše neutrální, ale ochotná.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná pizza během krásného slunečného podvečera na venkovní předzahrádce, která je v klidné ulici bez velkého provozu. Moc dobré rozlévané bílé víno, návštěvu každému doporučuji.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Nabídka pizzy nás v restauraci tohoto typu překvapila, ale rozhodl jsem se ji ochutnat. Obloha byla bohatá, těsto chutné a propečené, jednoduše nedalo se jí nic vytknout.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Již několikátá návštěva této zajímavé restaurace. Prostředí i personál je výborný. Co se týká jídla, tak vždy velmi chutné. Tuto restauraci bych všem rád doporučil.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci navštěvuji pravidelně se svými přáteli za účelem posezení u kvalitního jídla. I tentokrát bylo vše v pořádku a dokonce nám byl zarezervován náš oblíbený stůl. Mohu všem doporučit.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO