Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

18 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurace Pizza Coloseum Vysočany

V restauraci Pizza Coloseum Vysočany se řídí heslem: Včera v Itálii na trhu, dnes na vašem talíři. Pochutnáte si tu na denně čerstvých těstovinách, výborné pizze, rybích a masových specialitách, nápaditých salátech i lahodných domácích dezertech.

Osmou restauraci z rodiny Pizza Coloseum v Praze najdete kousek od metra Vysočanská a nákupní galerie Fénix. Prim hrají suroviny té nejvyšší kvality. Maso, ovoce, zeleninu, olivové oleje, bylinky, koření, máslo a smetanu sem dováží přímo z Itálie. 

Co byste v Pizza Coloseum Vysočany rozhodně měli ochutnat? Prvotřídní pizzu. Připravují ji v originální peci postavené na zakázku přesně podle dlouholetých zkušeností italských pizza mistrů.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

Coloseum je nejhorší zkušenost za poslední rok v Praze...píšu po probděle noci...ale nebyla to noc plna lásky po “Fresh italian” večeře...ale spis hlídání dítě, které celou noc zvracelo po vašemu jídlu... Manželka ma taky správní problémy, všechno díky tagliatele s lososem. Tagliatele byli asi tak 2 dny před tím uvařene... ale o tom mne manželka řekla až v noci...Nechali jsme 1800 Kč pro 4 osoby v restaurace, měli jsme včerejší pastu a stejnou lasagne. Očekávání od pasty za >200 Kč je někde jinde a určitě to by mělo byt Fresh. Gumová pizza zdarma pro dítě, kterou dítě určitě odmítlo...obsluha v pohode, ptala se abych napsal recenze na Google...tak hned jdu i tam... Zatím přemýšlím, jestli chci to nahlásit do Hygieny...asi bude dávat smysl.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno