Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 319x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Vysočany

V restauraci Pizza Coloseum Vysočany se řídí heslem: Včera v Itálii na trhu, dnes na vašem talíři. Pochutnáte si tu na denně čerstvých těstovinách, výborné pizze, rybích a masových specialitách, nápaditých salátech i lahodných domácích dezertech.

Osmou restauraci z rodiny Pizza Coloseum v Praze najdete kousek od metra Vysočanská a nákupní galerie Fénix. Prim hrají suroviny té nejvyšší kvality. Maso, ovoce, zeleninu, olivové oleje, bylinky, koření, máslo a smetanu sem dováží přímo z Itálie. 

Co byste v Pizza Coloseum Vysočany rozhodně měli ochutnat? Prvotřídní pizzu. Připravují ji v originální peci postavené na zakázku přesně podle dlouholetých zkušeností italských pizza mistrů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Obsluha a prostředí perfektní a jediné co trošku pokazilo celkový dojem, byly přílohové vařené brambory, které byly již nejspíše čerstvé .Navíc byly podány na místo pečených brambor na rozmarýnu , které byly uvedeny v jidelním lístku.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Pizza Coloseum Vysočany jsem navštívila již potřetí. Dříve dvakrát s rodinou a dětmi, nyní poprvé s kamarádkou. Opět vše na jedničku, prostředí, servis, jídlo i pití na úrovni. Jediné minus jsou poněkud vyšší ceny...Každopádně tento podnik mohu doporučit, budete spokojeni.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO