Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 315x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Vysočany

V restauraci Pizza Coloseum Vysočany se řídí heslem: Včera v Itálii na trhu, dnes na vašem talíři. Pochutnáte si tu na denně čerstvých těstovinách, výborné pizze, rybích a masových specialitách, nápaditých salátech i lahodných domácích dezertech.

Osmou restauraci z rodiny Pizza Coloseum v Praze najdete kousek od metra Vysočanská a nákupní galerie Fénix. Prim hrají suroviny té nejvyšší kvality. Maso, ovoce, zeleninu, olivové oleje, bylinky, koření, máslo a smetanu sem dováží přímo z Itálie. 

Co byste v Pizza Coloseum Vysočany rozhodně měli ochutnat? Prvotřídní pizzu. Připravují ji v originální peci postavené na zakázku přesně podle dlouholetých zkušeností italských pizza mistrů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Posezení na vekovní zahrádce bylo příjemné, obsluha rychlá, jídlo dobré, placení kartou bez problémů.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes bylo vše skvělé . Jídlo nám moc chutnalo ,personál byl pozorný a ničím nás nerušil . Oproti minulému týdnu zlepšení obrovské. Nikdo z personálu obsluhy , kuchyně ani baru nechodil ven okolo dětského koutku a nebyl nikdo cítit cigaretovým kouřem . Moc děkuji za zlepšení . V tak Skvělé restauraci a ne moc levné se to nehodí. Určitě přijdeme znovu . Jan
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO