Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 258x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Vysočany

V restauraci Pizza Coloseum Vysočany se řídí heslem: Včera v Itálii na trhu, dnes na vašem talíři. Pochutnáte si tu na denně čerstvých těstovinách, výborné pizze, rybích a masových specialitách, nápaditých salátech i lahodných domácích dezertech.

Osmou restauraci z rodiny Pizza Coloseum v Praze najdete kousek od metra Vysočanská a nákupní galerie Fénix. Prim hrají suroviny té nejvyšší kvality. Maso, ovoce, zeleninu, olivové oleje, bylinky, koření, máslo a smetanu sem dováží přímo z Itálie. 

Co byste v Pizza Coloseum Vysočany rozhodně měli ochutnat? Prvotřídní pizzu. Připravují ji v originální peci postavené na zakázku přesně podle dlouholetých zkušeností italských pizza mistrů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pizzerii Coloseum ve Vysočanech můžeme opět doporučit. Personál byl milý a jídlo nám chutnalo. Skvělé místo nehen na pracovní rychlý oběd. Rádi se opět vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše bylo skvělé jako vždy . Děkuji Karel
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné posezení přes oběd, kdy bylo vcelku plno s hlučnými hosty. Jídlo chuťově nezklamalo, bohužel nebylo už celé polední menu. Personál přijemný a ochotný. :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO