Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 284x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Pizza Coloseum Vysočany

V restauraci Pizza Coloseum Vysočany se řídí heslem: Včera v Itálii na trhu, dnes na vašem talíři. Pochutnáte si tu na denně čerstvých těstovinách, výborné pizze, rybích a masových specialitách, nápaditých salátech i lahodných domácích dezertech.

Osmou restauraci z rodiny Pizza Coloseum v Praze najdete kousek od metra Vysočanská a nákupní galerie Fénix. Prim hrají suroviny té nejvyšší kvality. Maso, ovoce, zeleninu, olivové oleje, bylinky, koření, máslo a smetanu sem dováží přímo z Itálie. 

Co byste v Pizza Coloseum Vysočany rozhodně měli ochutnat? Prvotřídní pizzu. Připravují ji v originální peci postavené na zakázku přesně podle dlouholetých zkušeností italských pizza mistrů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci Coloseum Vysočany jsme navštívili podruhé a už je zcela jisté, že se sem budeme vracet pravidelně zejména na rodinné akce s malými dětmi. Bohužel je stále velkým problémem najít v Praze vyloženě rodinné restaurace, kde jsou zařízení na pobyt velmi malých dětí (batolata a předškoláci). Tato restaurace je opravdu skvělá nejen v tomto ohledu. Jen pár příkladů: ohraničený hrací prostor těsně sousedící s několika stoly pro rodiny, dětský jídelní lístek formou časopisu na kreslení a doplňování, balonky, lízátka, dětské jídlo pro děti do 6 let zdarma. Zákazník musí počítat s vyššími cenami za jídlo i pití, ovšem gastronomie a servis, které za to dostane, jsou opravdu na výši. Zajímavý je též věrnostní program bakarta.cz Coloseum Vysočany vřele doporučuji všem rodinám s malými dětmi, které se chtějí kvalitně najíst a nemít výčitky, že jejich děti nesedí způsobně na jednom místě. Důležitý je také fakt, že ingredience se dvakrát týdně dovážejí přímo z Itálie.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace je dostupna metrem, tramvaji i autem. Ma vlastni parkoviste za domem, ale bohuzel jsme nenasli pristupovou cestu. Prostredi je luxusni, je zde i detsky koutek. Jidlo i obsluha super. Doporucuji. Tomas s rodinou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO