Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Colores

Svěží interiér, moderní kuchyně, jehněčí speciality, výborné steaky. Oáza klidu a zeleně v málo frekventované části náměstí na Křižíkově ulici. Nekuřácké prostředí s dětským koutkem, cukrářskou výrobou domácích dezertů, koláčků, cukroví a svatebních dortů. Pořádají rodinné oslavy, firemní večírky, přátelská posezení, svatby a promoce. K dispozici salónek s kapacitou do 30 míst. V letních měsících je v provozu příjemná zahrádka.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše úžasné. Na valentýnské menu chodíme pravidelně s celou rodinou a jsme vždy mile překvapeni.
Restaurace Colores Restaurace Colores Restaurace Colores Restaurace Colores Restaurace Colores
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V první řadě musím pochválit vzhled a chut´ jídla, to je to nejdůležitější proč do restaurací chodíme. Pivo ,které jsem si objednal nebylo pod míru. Obsluha byla velice milá, příjemná. Poradila při výběru. Kuchař skvělý. Žádné dlouhé čekání pokud nemáte tolik času. Nemám nic ,co bych vytkl téhle restauraci. Za mne palec nahoru.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO