Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Čokolaterie Vokovice

Milujete čokoládu? Pak je Čokolaterie Vokovice jasná volba, pokud chcete strávit volný den ve společnosti skvělé čokolády, dortíku a kávy.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    5

Již několikrát jsme tímto místem projížděli a pozorovali tento nový podnik. Je to naproti škole, asi cukrárna. Teprve teď se nějak sešly okolnosti a naskytla se příležitost podnik navštívit. Zvenku vypadá přívětivě. Ale ten pravý zážitek se člověku naskytne, když otevře dveře a vstoupí. Ihned jej ovane vůně kávy a čehosi lákavého. Interiér je velmi vkusný a dřevěné židle či pohodlná křesílka zvou k usednutí. K pohovění tak dlouhému, že se nikomu nechce vstávat. Přiznám se, mám rád místa, kde se architekt vyřádil a ještě k tomu se taková práce povedla. A to je případ Čokolaterie. Zaujalo nás zde mnohem více detailů, leč jejich odhalení ponechám na vaší návštěvě. Poněkud nesmělá a velmi milá obsluha umí o nabídce hezky promluvit. Samozřejmě si nemohu nechat ujít horkou čokoládu – tu bych čekal hustší, nicméně chutná velmi dobře. Překvapením pro nás byla chuť tzv.freshe, tedy čerstvě vymačkané pomerančové šťávy. Rozhodně to nemělo onu typickou nahořklou chuť, džus byl velmi svěží, až jsme si chtěli dát další (jak už to bývá, v rozletu nás zabrzdila cenovka). To vše korunováno moc dobrými dortíky. Škoda že nám končí zaplacená parkovací doba a musíme odejít.

Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba