Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čokoládová cukrárna

Přehled hodnocení
70% celkově
68% personál
70% prostředí
70% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 2x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dobrá lokalita,slušný výběr zákusků, luxusní belgická hořká čokoláda Nemožnost platby kartou a stravenkami útulné prostředí Chtělo by to více druhů čokolády než jednu :)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Amazing place in Prague, near the centre of the city. Affordable prices for whole people - 2 cakes and coffees under 6€! I recommended this sweet-shop!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Urcite doporučuji navštívit. Před posazenim v cukrarne si objednate a zaplatíte. Mají nejlepší lanyzovy dort, který se rozplývá na jazyku. Kdo má rád čokoládu by měl urcite zkusit.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
cokoladova cukrarna je prostorna utulna a na dobrým miste hned u rušnější křižovatky. Mají vynikajici lanyzovy dort. Kafe latte je menší a chutna jako capucino.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako tekutý horka čokoláda je vynikající. Dali jsme si ještě lanyzovy dort, který mi chutnal úplne božsky. Jednou za čas tam budu muset zajít na ty další dortíky.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí je mily a příjemný. Majitele se bezesporu snažili z minima vytriskat maximum a myslím si, ze se jim to povedlo. Láďa byla skvělá, pěkné silna. Dortiky byly s ohledem také na velikost, cenu i vzhled nadrǔerne. Bohužel se nedá platit kartou.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO