Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čokoládová cukrárna

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dobrá lokalita,slušný výběr zákusků, luxusní belgická hořká čokoláda Nemožnost platby kartou a stravenkami útulné prostředí Chtělo by to více druhů čokolády než jednu :)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Amazing place in Prague, near the centre of the city. Affordable prices for whole people - 2 cakes and coffees under 6€! I recommended this sweet-shop!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Urcite doporučuji navštívit. Před posazenim v cukrarne si objednate a zaplatíte. Mají nejlepší lanyzovy dort, který se rozplývá na jazyku. Kdo má rád čokoládu by měl urcite zkusit.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
cokoladova cukrarna je prostorna utulna a na dobrým miste hned u rušnější křižovatky. Mají vynikajici lanyzovy dort. Kafe latte je menší a chutna jako capucino.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako tekutý horka čokoláda je vynikající. Dali jsme si ještě lanyzovy dort, který mi chutnal úplne božsky. Jednou za čas tam budu muset zajít na ty další dortíky.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí je mily a příjemný. Majitele se bezesporu snažili z minima vytriskat maximum a myslím si, ze se jim to povedlo. Láďa byla skvělá, pěkné silna. Dortiky byly s ohledem také na velikost, cenu i vzhled nadrǔerne. Bohužel se nedá platit kartou.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO