Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Cohiba Atmosphere

Tato dceřinná odnož populární restaurace a baru La Bodeguita Del Medio byla otevřena v lednu 2005 jako první Cigar Club v České republice. Postupem času se vypracovala na restauraci, která se snaží Vás ohromit nejen svým interiérem, ale i jedinečnou atmosférou a vynikající úrovní obsluhy. Delikátní menu připravuje šéfkuchař vždy z nejčerstvějších a převážně sezonních surovin. To vše je doplněno širokou nabídkou vytříbených lihovin a vín s podporou možnosti koupě těch nejkvalitnějších doutníků. Jako jedinečné je spojení klidného posezení v Cohiba Club Atmosphere a možnost načerpat a okusit exotickou atmosféru o jedno patro níže položené La Bodeguitě Del Medio.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Parádní atmosféra Karibiku, nepřekonatelné kubánské rumy a opravdu nejlepší Mojito v Praze... menu výborné, vkusně a vyváženě poskládané... doporučujeme i gurmánům :-)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO