Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Cohiba Atmosphere

Tato dceřinná odnož populární restaurace a baru La Bodeguita Del Medio byla otevřena v lednu 2005 jako první Cigar Club v České republice. Postupem času se vypracovala na restauraci, která se snaží Vás ohromit nejen svým interiérem, ale i jedinečnou atmosférou a vynikající úrovní obsluhy. Delikátní menu připravuje šéfkuchař vždy z nejčerstvějších a převážně sezonních surovin. To vše je doplněno širokou nabídkou vytříbených lihovin a vín s podporou možnosti koupě těch nejkvalitnějších doutníků. Jako jedinečné je spojení klidného posezení v Cohiba Club Atmosphere a možnost načerpat a okusit exotickou atmosféru o jedno patro níže položené La Bodeguitě Del Medio.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Parádní atmosféra Karibiku, nepřekonatelné kubánské rumy a opravdu nejlepší Mojito v Praze... menu výborné, vkusně a vyváženě poskládané... doporučujeme i gurmánům :-)

Martina Burdová
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno