Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Coffee Bubble

Místo s pohodlným sezením, vynikající kávou, poctivě připravovaným občerstvením, milou obsluhou a free wifinou. Společnost Coffee Bubble s.r.o., mladá a ryze česká značka. Pomůžou Vám v oboru kavárenského povalečství. Ten je jen zdánlivě méně ušlechtilou činností. Teoreticky jde o zcela nedoceněnou aktivitu s málo propagovanými blahodárnými účinky na fungování organizmu. V nabídce káva, alkoholické a nealkoholické nápoje. čerstvě pečené sladké i slané koláče, záviny, muffiny, croissanty, dorty, wrapy, polévky a další fresh občerstvení vhodné jako snídaně, brunch i lehká večeře. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
SUPER! Byli jsme maximálně spokojeni. Nadchnul nás již systém rezervace a připomenutí rezervovaných míst. Dále prostředí výborné, obsluha milá. Pro naše pracovní schůzky super místo. Děkujeme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO