Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

10 fotek
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Hodnocení Coffee Bar Mymika

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

Tenhle typ kaváren zbožňuju. Vedené partou mladých lidí, co mají šmrnc a takový ten nepopsatelný drive. Na tuhle kavárničku jsem měl zálusk už pěkně dlouho. Vždycky, když občas procházím okolo, líbí se mi jejich posezení s výhledem z okna. Samotný lehce industriální interiér je v poslední době hitovkou a tady jsem si to opravdu zamiloval. Kohoutková voda zdarma je tu samozřejmostí. Co mě nejvíce dostalo je to, že se řídí bezplastovou myšlenkou a tak např. k domácí limonádě dostanete kovové (znovu použitelné) brčko, to se jen tak nevidí. Příjemná obsluha, která zbytečně neobtěžuje je velké plus. Trochu bych tu snížil hlasitost hudby na pozadí, jinak je to naprosto parádní kavárnička pro práci na notebooku - zásuvek je tu dost. Bacha, platba je tu omezena pouze na hotovost.

  • Uživatelská fotka z Coffee Bar Mymika
  • Uživatelská fotka z Coffee Bar Mymika

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba