Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

12 fotek

Restaurace nabízí možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Coffee Bar Mymika

Parta mladých nadšených lidí, kteří si chtěli splnit svůj sen a vytvořit si v Brně prostor, kde najdete to, co vám v jiných podnicích chybí, uskutečnili svůj sen. 

Sortiment tvoří vše od malých výrobců, pěstitelů, a jiných dodavatelů, které známe osobně. Vybíráme pro Vás mňamky nejlepší kvality. Se vším, co do našich nápojů a pokrmů dáváme, se mazlíme, pečlivě vybíráme jednotlivé suroviny, hrajeme si s detaily, ladíme nové kombinace, zdokonalujeme postupy, které objevujeme svými chuťovými pohárky. Tímto ve vás chceme vyvolat ten pravý pocit uspokojení, který vás přinutí se do naší kavárny vracet stále a stále.

Zastavte se na přednášku poznatků z cest, ochutnávku nového, skvělou kávu. Sortiment tvoří vše od malých výrobců a pěstitelů. Přijďte se osvěžit domácí limonádou ze sezónních surovin nebo se můžete zakousnout do voňávých čerstvých domácích koláčů, dortů a cupcaků z rukou nejroztomilejší cukrářky z Future Sailors nebo od nejšikovnější blogerky a cukrářky Děvčete u plotny. Mají tu i RAW dobroty, které jsou bez laktózy, lepku a jsou vhodné pro diabetiky! Připravují i slané pochutiny a lehké pokrmy inspirované severskou kuchyní. Nechybí tu ani lahodné víno z moravského sklípku od pana Vrátila.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

 • Uživatelská fotka z Coffee Bar Mymika
huzic
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Tenhle typ kaváren zbožňuju. Vedené partou mladých lidí, co mají šmrnc a takový ten nepopsatelný drive. Na tuhle kavárničku jsem měl zálusk už pěkně dlouho. Vždycky, když občas procházím okolo, líbí se mi jejich posezení s výhledem z okna. Samotný lehce industriální interiér je v poslední době hitovkou a tady jsem si to opravdu zamiloval. Kohoutková voda zdarma je tu samozřejmostí. Co mě nejvíce dostalo je to, že se řídí bezplastovou myšlenkou a tak např. k domácí limonádě dostanete kovové (znovu použitelné) brčko, to se jen tak nevidí. Příjemná obsluha, která zbytečně neobtěžuje je velké plus. Trochu bych tu snížil hlasitost hudby na pozadí, jinak je to naprosto parádní kavárnička pro práci na notebooku - zásuvek je tu dost. Bacha, platba je tu omezena pouze na hotovost.

 • Uživatelská fotka z Coffee Bar Mymika
 • Uživatelská fotka z Coffee Bar Mymika
Tom
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Eva Kolarova
Doporučuje restauraci
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno