Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Coffee Bar Mymika

Parta mladých nadšených lidí, kteří si chtěli splnit svůj sen a vytvořit si v Brně prostor, kde najdete to, co vám v jiných podnicích chybí, uskutečnili svůj sen. 

Zastavte se na přednášku poznatků z cest, ochutnávku nového, skvělou kávu. Sortiment tvoří vše od malých výrobců a pěstitelů. Přijďte se osvěžit domácí limonádou ze sezónních surovin nebo se můžete zakousnout do voňávých čerstvých domácích koláčů, dortů a cupcaků z rukou nejroztomilejší cukrářky z Future Sailors nebo od nejšikovnější blogerky a cukrářky Děvčete u plotny. Mají tu i RAW dobroty, které jsou bez laktózy, lepku a jsou vhodné pro diabetiky! Připravují i slané pochutiny a lehké pokrmy inspirované severskou kuchyní. Nechybí tu ani lahodné víno z moravského sklípku od pana Vrátila.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná kavárnička, neformální prostředí, slušná nabídka nápojů i občerstvení, klidné místo, kde se dobře povídá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Chválím moc příjemné prostředí a milí personál. Káva byla připravena opravdu profesionálně a byla výborná. Zklamaly mne jen dezerty, které byly podprůměrné. Ne že by na nich bylo něco extra špatného, jen byly takové nijaké (třeba můj špatný výběr). Příště se určitě vrátím na kávu a také na nějakou svačinku, jejíž popisy vypadaly lákavě.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO