8 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Na mapě

Informace Coda restaurant

Restaurace Coda je rájem pro milovníky výborného jídla a hudby. Kuchařské umění Davida Šaška, překrásný výhled na Pražský hrad a Malou Stranu, luxusní prostředí, živá hudba a elegantní stylový interiér z ní dělají jednu z nejlepších restaurací v Praze.

Coda restaurant najdete v srdci staré Prahy jen pár kroků od Pražského hradu nebo Karlova mostu. Pochutnáte si tu na českých a mezinárodních specialitách, na své si přijdou i vegetariáni.

Šéfkuchař David Šašek má bohaté zkušenosti z Česka a zahraničí. Učil se od těch nejlepších – Roberta Webstera,  Siegfrieda Vidovice nebo michelinského šéfkuchaře Laurenta Grase, který dnes patří mezi světovou špičku. Na seznamu jeho „školitelů“ nechybí ani český kulinářský guru Zdeněk Pohlreich.

V restauraci vaří z těch nejčerstvějších surovin, spolupracují s mnoha českými farmáři. David Šašek je jedním z průkopníků metody sous-vide v Česku. Kvalitu těchto pokrmů mu posvětil i jeden z nejslavnějších světových šéfkuchařů, Francouz Marc Veyrat.

Coda se pyšní krásným interiérem z dílny italských architektů Rocca Magnoliho a Lorenza Carmelliniho. Ti se proslavili mimo jiné také úzkou spoluprací se slavným módním návrhářem Giannim Versacem. Užasnou atmosféru dokreslují hořící krb, originální obrazy od Dalího nebo Picassa a živá muzika v podání předních českých klavíristů. Hudební zaměření restaurace dokresluje i originální servírování pokrmů na talířích s karikaturami od Josefa Blechy. Najíst se tu můžete z Louise Armstronga, Jimiho Hendrixe, Wolfganga Amadea Mozarta nebo Bedřicha Smetany.

Zobrazit více
  • +2

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace