Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cocktail Bar Osa & Catering

Cocktail bar OSA, který vznikl v roce 1999 z iniciativy a přesvědčení, že Olomouc potřebuje barovou koktejlovou kulturu. Cílem Cocktail baru OSA je poskytovat služby náročným zákazníkům, kteří hledají kvalitní koktejly, pestrou nabídku rumových specialit i jiných lihovin či neobvyklou italskou kávu a čaje. Barmani zde Vám nabízejí harmonii chutí, barev a profesionálního barového umění a hlavně vřelé chování a navození atmosféry, ze které se Vám nebude chtít odejít. Útulné prostředí rozčleněné do několika oddělených prostor vybízí k příjemné relaxaci třeba u pravého kubánského doutníku, všemožných rumů nebo výjimečného Cosmopolitanu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné coctaily, skvělý pan majitel. Ideální místo pro setkání s přáteli i přítelkyní. Doporučuji vyzkoušet zdejší Mojito či Mai Tai, nemá konkurenci v celé Olomouci.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí, příjemný majitel a především výborné coctaily - osobně mi zachutnal nejvíce Mai-tai podávaný v originální sklenici. Oceňuji opravdu široký výběr, na své si přijde milovník rumu, tequily, vodky, ginu i whisky.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO