Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 64 %     hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cocktail Bar Milá Tchýně Vršovice

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 4
prostředí 1
jídlo 3
Dostali jsme dva oddělené stoly pro 8 osob v úzkém prostoru mezi dvěma místnostmi, přitom nás bylo patnáct a rezervace byla vytvořena pro 15 lidí. Prostředí bylo enormně zakouřené, téměř se tam nedalo dýchat. Téměř jako v pekle. Personál byl milý, rychlý a příjemný. Nápoje dobré. Dolní bar má klimatizaci.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zkoušeli jsme podnik na základě výhodného voucheru na koktejly, které byli luxusní. Perzonál byl milí a s úsměvy nešetřil... Bylo velmi milé zpestření karaoke o kterém jsme nevěděli, že bude (bývá čtvrtky)...
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bohužel nemužu hodnotit ale co se týče drinků musím říct že rozhodně výborné! Mohu jen doporučit. At už jdete na pivo či na drink určitě výborná volba. Obsluha také výborná.
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 3
Koktejly nebyly spatne,ale na jeden nam donesli plesnivy pomeranc... Vynahradi to dobra cena. Prostredi by chtelo zkulturnit a odvetravat... Neda se tam kvůli koureni skoro dychat
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemný podnik, prostředí fajn, obsluha velmi milá, usměvavá a ochotná, pivo dobré, zkrátka za mne určitě palec nahoru. Pro posezení s partou přátel tedy rozhodně mohu doporučit.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Cocktail bar Milá Tchyně ve Vršovicích - příjemné posezení a milá obsluha, veliký výběr výborných alkoholických i nealkoholických koktejlů za rozumnou cenu. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný bar pro nepříliš náročnou klientelu. Drinky jsou cenově velmi přijatelné, prostředí poměrně útulné. Plus dávám za originální design dveří na dámském wc :)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO