Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 64 %     hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cocktail Bar Milá Tchýně Vršovice

Provoz baru. Různé druhy alkoholických i nealkoholických nápojů, koktejlů a drinků. Možnost pořádání soukromých akcí, večírků a oslav. Realizujeme karaoke večery.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 4
prostředí 1
jídlo 3
Dostali jsme dva oddělené stoly pro 8 osob v úzkém prostoru mezi dvěma místnostmi, přitom nás bylo patnáct a rezervace byla vytvořena pro 15 lidí. Prostředí bylo enormně zakouřené, téměř se tam nedalo dýchat. Téměř jako v pekle. Personál byl milý, rychlý a příjemný. Nápoje dobré. Dolní bar má klimatizaci.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zkoušeli jsme podnik na základě výhodného voucheru na koktejly, které byli luxusní. Perzonál byl milí a s úsměvy nešetřil... Bylo velmi milé zpestření karaoke o kterém jsme nevěděli, že bude (bývá čtvrtky)...
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bohužel nemužu hodnotit ale co se týče drinků musím říct že rozhodně výborné! Mohu jen doporučit. At už jdete na pivo či na drink určitě výborná volba. Obsluha také výborná.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO