Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cobra Restaurant

Přehled hodnocení
76% celkově
76% personál
92% prostředí
72% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 2x
3 0x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Olomouci to moc neznám, ale o to větší milé překvapení byla tato restaurace. Velice vstřícná, milá, rychlá a usměvavá obsluha. Interiér perfektni - auta, motorky, vše jednotné a stylové. Celkový design restaurace jasně ucelený s přesným konceptem. Burgery šťavnaté, chutné, čerstvé, porce velká. Na čepu Plzeň, takže celkově velká spokojenost a vřele doporučuji.
Cobra Restaurant
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Obrovským zklamáním a znechucením dopadla návštěva této restaurace do které jsme se vrátili asi po roce. První zklamání přichází v okamžiku kdy otvíráme jídelní lístek, který obsahuje k výběru POUZE asi deset jídel z čehož je 5 hamburgerů - není co si vybrat ! A ceny kuřecího steaku s hranolkama za 159,-Kč nebo topinky s kuřecí smění za 99,- Kč beru jako výsměch všem hostům .... Další šok přichází když si objednáme jídlo a přestože je restaurace skoro prázdná a i přes několik upozornění čekáme na jídlo přesně 1.hod a 40minut !!! Dostávám hamburger s tvarůžkem, který jsem si neobjednal a navíc je uvnitř maso syrové a nedodělané...ptám se na omáčku (dip), který jsem naposledy dostal a prý se už nedává ...partnerka si objednala maso s hranolkama a tatarkou - dostala maso a opékané brambory bez tatarky - toto lze nazvat pouze KOMEDIÍ ! Při stížnosti na jídlo nám otrávená a protivná servírka (blondýna silnější postavy) vysvětlí, že restaurace není její a ona za to nemůže - NO COMMENT ! A vrcholem všeho je okamžik kdy servírka vedle našeho stolu usadí staršího pána s obrovským chlupatým psem - neuvěřitelný smrad z tohoto psa ve 30 stupňových vedrech není třeba myslím popisovat a byl to úžasný doplněk již tak hnusné večeře. Navíc stejnýma rukama, kterýma roznáší jídlo pro hosty, drbe tohoto psa servírka za ušima a nosí mu misku s vodou - "hygina" by asi tomuto neuvěřila. Dalších asi 20 minut čekáme na zaplacení, protože se servírky věnují více sobě a povídání si než hostům. Těžko dokáži uvěřit, že v dnešní době někdo takto provozuje restauraci...internetové stránky této restaurace nebyly od června 2015 ani aktualizovány...asi není třeba dalších komentářů. Za nás už NIKDY VÍCE !!!
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Velice příjemná restaurace v mém oblíbeném stylu. Rezervace proběhla v pořádku, objednali jsme si jídlo a výbornou domaci limonadu. Jídlo nás vsak zklamalo bylo obyčejné, nedochucene. Snad to byla pouze vyjimka. Doporučuji vsak tuto restauraci k návštěvě.
Cobra Restaurant
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
hamburgery jako vždy vynikající, nicméně bych alespoň u jedno z hovězích ocenila možnost dát si menší porci, což momentálně nelze ani na přání. jinak bylo vše v pořádku
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
vše bylo perfektní, obsluha velmi milá a pozorná, originální interiér. jídlo bylo vynikající - jak hamburgery, tak hranolky (ty umí udělat tak dobrý jak v mekáči málokde). určitě se budeme vracet
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Zvenčí na nás podnik působil lehce nehostinně, ale uvnitř je prostředí originální a velmi příjemné. Obsluha rychlá a milá, v objednávce nám vyšli maximálně vstříc. Burgery mají excelentní poměr kvality a ceny, chyběla nám pouze zapíchnutá špejle, aby se žemle nerozjížděla. :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vše v pořádku, milá obsluha, originální prostředí a jídlo parádní! Sice jsem s velikostí burgeru trochu bojovala, než jsem vymyslela taktiku, jak ho co nejelegantněji spořádat, ale byl výbornej :D neměli jsme co vytknout.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO