Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cobra Restaurant

Provoz stylové restaurace v Olomouci, kde máte možnost po celodenním shonu zapomenout na starosti a nechat své myšlenky "odlétnout" někam daleko a při dobrém jídle, dobrém pití, poslechu dobré hudby "natankovat" tu pravou a příjemnou atmosféru.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Obrovským zklamáním a znechucením dopadla návštěva této restaurace do které jsme se vrátili asi po roce. První zklamání přichází v okamžiku kdy otvíráme jídelní lístek, který obsahuje k výběru POUZE asi deset jídel z čehož je 5 hamburgerů - není co si vybrat ! A ceny kuřecího steaku s hranolkama za 159,-Kč nebo topinky s kuřecí smění za 99,- Kč beru jako výsměch všem hostům .... Další šok přichází když si objednáme jídlo a přestože je restaurace skoro prázdná a i přes několik upozornění čekáme na jídlo přesně 1.hod a 40minut !!! Dostávám hamburger s tvarůžkem, který jsem si neobjednal a navíc je uvnitř maso syrové a nedodělané...ptám se na omáčku (dip), který jsem naposledy dostal a prý se už nedává ...partnerka si objednala maso s hranolkama a tatarkou - dostala maso a opékané brambory bez tatarky - toto lze nazvat pouze KOMEDIÍ ! Při stížnosti na jídlo nám otrávená a protivná servírka (blondýna silnější postavy) vysvětlí, že restaurace není její a ona za to nemůže - NO COMMENT ! A vrcholem všeho je okamžik kdy servírka vedle našeho stolu usadí staršího pána s obrovským chlupatým psem - neuvěřitelný smrad z tohoto psa ve 30 stupňových vedrech není třeba myslím popisovat a byl to úžasný doplněk již tak hnusné večeře. Navíc stejnýma rukama, kterýma roznáší jídlo pro hosty, drbe tohoto psa servírka za ušima a nosí mu misku s vodou - "hygina" by asi tomuto neuvěřila. Dalších asi 20 minut čekáme na zaplacení, protože se servírky věnují více sobě a povídání si než hostům. Těžko dokáži uvěřit, že v dnešní době někdo takto provozuje restauraci...internetové stránky této restaurace nebyly od června 2015 ani aktualizovány...asi není třeba dalších komentářů. Za nás už NIKDY VÍCE !!!
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Velice příjemná restaurace v mém oblíbeném stylu. Rezervace proběhla v pořádku, objednali jsme si jídlo a výbornou domaci limonadu. Jídlo nás vsak zklamalo bylo obyčejné, nedochucene. Snad to byla pouze vyjimka. Doporučuji vsak tuto restauraci k návštěvě.
Cobra Restaurant
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO