Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cobra Restaurant

Provoz stylové restaurace v Olomouci, kde máte možnost po celodenním shonu zapomenout na starosti a nechat své myšlenky "odlétnout" někam daleko a při dobrém jídle, dobrém pití, poslechu dobré hudby "natankovat" tu pravou a příjemnou atmosféru.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Olomouci to moc neznám, ale o to větší milé překvapení byla tato restaurace. Velice vstřícná, milá, rychlá a usměvavá obsluha. Interiér perfektni - auta, motorky, vše jednotné a stylové. Celkový design restaurace jasně ucelený s přesným konceptem. Burgery šťavnaté, chutné, čerstvé, porce velká. Na čepu Plzeň, takže celkově velká spokojenost a vřele doporučuji.
Cobra Restaurant
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Obrovským zklamáním a znechucením dopadla návštěva této restaurace do které jsme se vrátili asi po roce. První zklamání přichází v okamžiku kdy otvíráme jídelní lístek, který obsahuje k výběru POUZE asi deset jídel z čehož je 5 hamburgerů - není co si vybrat ! A ceny kuřecího steaku s hranolkama za 159,-Kč nebo topinky s kuřecí smění za 99,- Kč beru jako výsměch všem hostům .... Další šok přichází když si objednáme jídlo a přestože je restaurace skoro prázdná a i přes několik upozornění čekáme na jídlo přesně 1.hod a 40minut !!! Dostávám hamburger s tvarůžkem, který jsem si neobjednal a navíc je uvnitř maso syrové a nedodělané...ptám se na omáčku (dip), který jsem naposledy dostal a prý se už nedává ...partnerka si objednala maso s hranolkama a tatarkou - dostala maso a opékané brambory bez tatarky - toto lze nazvat pouze KOMEDIÍ ! Při stížnosti na jídlo nám otrávená a protivná servírka (blondýna silnější postavy) vysvětlí, že restaurace není její a ona za to nemůže - NO COMMENT ! A vrcholem všeho je okamžik kdy servírka vedle našeho stolu usadí staršího pána s obrovským chlupatým psem - neuvěřitelný smrad z tohoto psa ve 30 stupňových vedrech není třeba myslím popisovat a byl to úžasný doplněk již tak hnusné večeře. Navíc stejnýma rukama, kterýma roznáší jídlo pro hosty, drbe tohoto psa servírka za ušima a nosí mu misku s vodou - "hygina" by asi tomuto neuvěřila. Dalších asi 20 minut čekáme na zaplacení, protože se servírky věnují více sobě a povídání si než hostům. Těžko dokáži uvěřit, že v dnešní době někdo takto provozuje restauraci...internetové stránky této restaurace nebyly od června 2015 ani aktualizovány...asi není třeba dalších komentářů. Za nás už NIKDY VÍCE !!!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO