Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cobra Restaurant

Provoz stylové restaurace v Olomouci, kde máte možnost po celodenním shonu zapomenout na starosti a nechat své myšlenky "odlétnout" někam daleko a při dobrém jídle, dobrém pití, poslechu dobré hudby "natankovat" tu pravou a příjemnou atmosféru.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Asi před dvěma lety jsme do této restaurace chodili poměrně často, ať už za zábavou ve formě karaoke, nebo na skvělé hamburgery. Pak se ovšem zřejmě změnil majitel a kvalita všeho šla rapidně dolů. Nyní jsme restauraci navštívili opět asi po půl roce a kromě toho, že už alespoň nabízí jiné pivo a ne jen toho příšerného Mačáka, tak se nic moc nezměnilo. Snad jen, že oproti minulé návštěvě v létě byla alespoň milá obsluha. Ale jídlo opět zklamání. Příště už opravdu raději jinam. Škoda, že někdo dokázal takto skvěle rozjetý podnik takhle zhoršit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Olomouci to moc neznám, ale o to větší milé překvapení byla tato restaurace. Velice vstřícná, milá, rychlá a usměvavá obsluha. Interiér perfektni - auta, motorky, vše jednotné a stylové. Celkový design restaurace jasně ucelený s přesným konceptem. Burgery šťavnaté, chutné, čerstvé, porce velká. Na čepu Plzeň, takže celkově velká spokojenost a vřele doporučuji.
Cobra Restaurant
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO