Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 96x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Coa Restaurace Praha

Velkoměsto je svět multikulturních zkušeností: přímé spojení s trendy, vývojem a událostmi z celého světa. vzdálenost a neznámo přestávají být překážkou. To platí také pro zahraniční kulinářské lahůdky i pro pozitivní přístup k životu, který si s exotickými jídly spojujeme. V dnešní době rostoucí informovanosti o zdraví se jídlo stává stále více záležitostí vyvážené stravy, s vysokým důrazem na kvalitu a v neposlední řadě také na potěšení, které nám přináší. V otevřené kuchyni, která má svůj původ na ulicích v celé asii, se jídla připravují čerstvá před vašima očima. Výsledné dokonale vyvážené složení rozmazluje vaše chuťové buňky a probouzí smysly. Zdravé a aromatické suroviny rozproudí vaši životní energii - výživná a lehká jídla, připravená rychle a podávaná tak, abyste si je mohli v klidu vychutnat.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Z bohaté nabídky jsem si vybral vietnamskou polévku Pho Bo, kterou znám z tržnice Sapa. Servírovaná místní verze byla velmi dobrá, počínaje hutným vývarem, a rád se někdy vrátím ochutnat další jídlo.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Byla jsem velmi zvědavá na restauraci, kterou navštěvují známé blogerky, ale během mé návštěvy jsem žádnou celebritu neviděla. Nevadí, pochutnala jsem si na dobrém zeleném čaji v krásném prostředí. Restauraci doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc hezký prostředí s pozornou obsluhou. Dal jsem si žlutý kari a nebylo to špatný, ale bylo to jako kdyby Thajec dělal svíčkovou bez celeru při založení jídla. Oproti originálu, a ochutnal jsem jich spousty, omáčce chyběla pestrost chutí. Zklamání to rozhodně nebylo, ale k pravêmu thajskému kari je ještě kus cesty.
Coa Restaurace Praha Coa Restaurace Praha
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO