Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 115x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Coa Restaurace Praha

Velkoměsto je svět multikulturních zkušeností: přímé spojení s trendy, vývojem a událostmi z celého světa. vzdálenost a neznámo přestávají být překážkou. To platí také pro zahraniční kulinářské lahůdky i pro pozitivní přístup k životu, který si s exotickými jídly spojujeme. V dnešní době rostoucí informovanosti o zdraví se jídlo stává stále více záležitostí vyvážené stravy, s vysokým důrazem na kvalitu a v neposlední řadě také na potěšení, které nám přináší. V otevřené kuchyni, která má svůj původ na ulicích v celé asii, se jídla připravují čerstvá před vašima očima. Výsledné dokonale vyvážené složení rozmazluje vaše chuťové buňky a probouzí smysly. Zdravé a aromatické suroviny rozproudí vaši životní energii - výživná a lehká jídla, připravená rychle a podávaná tak, abyste si je mohli v klidu vychutnat.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Coa opět nezklamala - když máte chuť na Asii, určitě sem zajděte. Od výtečné polévky Tom Yum, přes saláty ze zajímavých ingrediencí až po kari ve vaší oblíbené barvě. Obsluha je milá a rychlá i ve večerních hodinách. A navíc můžete sbírat razítka na polední jídlo zdarma ;-). Rozhodně to není má poslední návštěva.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
There are better options for asian food but Coa is stil a recommended plac around Nam. Republiky area. Good for business lunch, although sometimes it gets a bit packed.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moju obľúbenú Pho Bo tu vedia naozaj unikátne. Okrem toho cez obed ju majú za veľmi slušnu cenu vzhľadom ku kvalite. Jediné čo by som reštaurácii vytkla je, že cez zimu fúka na nohy a chrbát všetkým čo sedia v prednej časti reštaurácii pri samootvaracich dverách. Ale teplá a chutná polievka to vynahradi. :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO