Objevujte, poznávejte, doporučujte

Zjistěte, jak Restu funguje.

Jak Restu funguje?

Restu.cz je největší průvodce po restauracích a rezervační systém. Pomáhá najít ten nejvhodnější podnik, shlédnout polední nabídku, zjistit, co se děje ve vašem okolí, inspirovat se a udělat super jednoduchou rezervaci.

Všechny restaurace ve vaší kapse

S naší aplikací pro iOS a Android je rezervace
a objevování restaurací ještě pohodlnější.

Nebo si pošlete odkaz ke stažení pomocí SMS.

Registrujte se a získejte první Restu kredity 

Založte si u nás účet a začněte sbírat kredity. K prvním kreditům, které vám dáme při registraci jako dárek, brzy přibudou další.

Nasbírané kredity pak můžete uplatnit při koupi voucheru do vybraných restaurací.

Garantovaná rezervace

Garantovaná rezervace

Přes všechno úsilí se někdy může stát, že rezervace nebude vyřízena 100% dle vašeho očekávání.

Pokud je ale restaraurace označená štítkem garance rezervace, nesrovnalosti vyřešíme s restaurací a nabídneme vám kompenzaci.

Více o garanci

Usadili jsme již přes 8 milionů hostů!

Každý den přidáváme nové restaurace. Již nyní s Restu.cz získáte informace o více než 16 647 restauracích po celé České republice.

 • Dariusz Zabdyr

  "Díky RESTU.cz chodím častěji do restaurací. Jsem sluchově postižený (těžce nedoslýchavý) a některé rezervace bylo nutné předem telefonicky nebo osobně potvrdit. RESTU.cz mi výrazně změnilo život! Kdykoliv si totiž můžu vybrat termín nebo pozvat kamarády."

  Dariusz Zabdyr
 • Zdeněk Kosárek

  "Skvělý nápad, perfektní zpracování, ochotný support v sobotu v 18 hod, atraktivní odměny v podobě kreditů, které lze směnit za voucher a uplatnit v restauraci. Žádné zbytečnosti."

  Zdeněk Kosárek
 • "Velmi milé překvapení v Liberci. Vybírali jsme podle doporučení na Restu a pravdu: výborná restaurace, zajímavé jídlo, hezké prostředí. Rozhodně doporučuji rezervaci bez té by náš nedělní oběd tady jen těžko proběhl."

  Miroslav Vogl
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace