Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

18.10. dojde k vypnutí našeho Restu obchodu s vouchery. Více informací zde.

Objevujte, poznávejte, doporučujte

Zjistěte jak funguje Rish.

Jak funguje Restu?

Restu.cz je největší průvodce po restauracích a rezervační systém. Pomáhá najít ten nejvhodnější podnik, shlédnout polední nabídku, zjistit, co se děje ve vašem okolí, inspirovat se a udělat super jednoduchou rezervaci.

Ty nejlepší restaurace přímo ve vaší kapse

S naší aplikací pro iOS a Android je rezervace
a objevování restaurací ještě pohodlnější.

Nebo si pošlete odkaz ke stažení pomocí SMS.

Restu aplikace - Hodnocení restaurace Restu aplikace - Navigovat do restaurace Restu aplikace - Detail restaurace Restu aplikace - Úvodní stránka
Garantovaná rezervace

Garantovaná rezervace

Přes všechno úsilí se někdy může stát, že rezervace nebude vyřízena 100% dle vašeho očekávání.

Pokud je ale restaraurace označená štítkem garance rezervace, nesrovnalosti vyřešíme s restaurací a nabídneme vám kompenzaci.

Více o garanci
Garantovaná rezervace

Usadili jsme již přes 15 milionů hostů!

Každý den přidáváme nové restaurace. Již nyní s Restu.cz získáte informace o více než 16 330 restauracích po celé České republice.

  • Dariusz Zabdyr

    "Díky RESTU.cz chodím častěji do restaurací. Jsem sluchově postižený (těžce nedoslýchavý) a některé rezervace bylo nutné předem telefonicky nebo osobně potvrdit. RESTU.cz mi výrazně změnilo život! Kdykoliv si totiž můžu vybrat termín nebo pozvat kamarády."

    Dariusz Zabdyr
  • Miroslav Vogl

    "Velmi milé překvapení v Liberci. Vybírali jsme podle doporučení na Restu a pravdu: výborná restaurace, zajímavé jídlo, hezké prostředí. Rozhodně doporučuji rezervaci bez té by náš nedělní oběd tady jen těžko proběhl."

    Miroslav Vogl