Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

Objevujte, poznávejte, doporučujte

Zjistěte, jak Restu funguje.

Jak Restu funguje?

Restu.cz je největší průvodce po restauracích a rezervační systém. Pomáhá najít ten nejvhodnější podnik, shlédnout polední nabídku, zjistit, co se děje ve vašem okolí, inspirovat se a udělat super jednoduchou rezervaci.

Všechny restaurace ve vaší kapse

S naší aplikací pro iOS a Android je rezervace
a objevování restaurací ještě pohodlnější.

Nebo si pošlete odkaz ke stažení pomocí SMS.

Restu aplikace - Hodnocení restaurace Restu aplikace - Navigovat do restaurace Restu aplikace - Detail restaurace Restu aplikace - Úvodní stránka

Registrujte se a získejte první Restu kredity 

Založte si u nás účet a začněte sbírat kredity. K prvním kreditům, které vám dáme při registraci jako dárek, brzy přibudou další.

Nasbírané kredity pak můžete uplatnit při koupi voucheru do vybraných restaurací.

Garantovaná rezervace

Garantovaná rezervace

Přes všechno úsilí se někdy může stát, že rezervace nebude vyřízena 100% dle vašeho očekávání.

Pokud je ale restaraurace označená štítkem garance rezervace, nesrovnalosti vyřešíme s restaurací a nabídneme vám kompenzaci.

Více o garanci
Garantovaná rezervace

Usadili jsme již přes 15 milionů hostů!

Každý den přidáváme nové restaurace. Již nyní s Restu.cz získáte informace o více než 16 322 restauracích po celé České republice.

 • Dariusz Zabdyr

  "Díky RESTU.cz chodím častěji do restaurací. Jsem sluchově postižený (těžce nedoslýchavý) a některé rezervace bylo nutné předem telefonicky nebo osobně potvrdit. RESTU.cz mi výrazně změnilo život! Kdykoliv si totiž můžu vybrat termín nebo pozvat kamarády."

  Dariusz Zabdyr
 • Zdeněk Kosárek

  "Skvělý nápad, perfektní zpracování, ochotný support v sobotu v 18 hod, atraktivní odměny v podobě kreditů, které lze směnit za voucher a uplatnit v restauraci. Žádné zbytečnosti."

  Zdeněk Kosárek
 • Miroslav Vogl

  "Velmi milé překvapení v Liberci. Vybírali jsme podle doporučení na Restu a pravdu: výborná restaurace, zajímavé jídlo, hezké prostředí. Rozhodně doporučuji rezervaci bez té by náš nedělní oběd tady jen těžko proběhl."

  Miroslav Vogl