Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

18.10. dojde k vypnutí našeho Restu obchodu s vouchery. Více informací zde.
8 fotografií
Husitská 51, Praha 8, Praha
· Zavřeno Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace CO.DE coffee & design

CO.DE je nový concept store v Praze, v samém srdci Žižkova s ​​místní praženou kávou, skvělým výběrem vín, lehkým občerstvením a jedinečnými designovými kousky pro Váš domov. Jsou místem, kde můžete nakupovat se sklenkou bublinek, či šálkem kávy v ruce a to už za ten relax stojí!
 Pečlivě vybírají jednotlivé kousky a rádi poradí, abyste si i Vy mohli vytvořit domov, po kterém toužíte. Vše, co vidíte v CO.DE je na prodej. Od kávy a vína až po židli, na které sedíte, nebo vůni, kterou cítíte. Preferují eklektický styl a věříme, že každý z Vás si u nich najde to své. 


Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba