Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Informace Club Stodola

Jak již název napovídá, Club Stodola je stylově zařízený klub se zaměřením na Jack Daniel's Tennessee Whiskey. Naleznete zde mnoho reklamních a upomínkových předmětů, ale i mnoho originálních kousků nesoucí jméno této známé whiskey. Samozřejmností je přijemný personal, rozumné ceny a výhodné podmínky na využití všech našich doprovodných služeb. K dispozici je zde bowling, pool, karambol, šipky, stolní tenis a stolní fotbálek.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba