Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Club Restaurant Ztracená

Menu připravené z čerstvých surovin od renomovaných dodavatelů i místních farmářů. Nechybí ani pestrá nabídka moravských vín od uznávaných vinařů či míchané nápoje.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Na návštěvu této restaurace jsme se opravdu těšili. Možná až moc, že to trochu zklamalo očekávání. Asi jsme narazili na špatný den. Prostředí pěkné, ale v nekuřáckém prostoru byla pořádná zima, hlavně díky blízkosti vchodových dveří, kde neustále někdo proudil sem a tam. Kolikrát za sebou zapomněl i zavřít. Jídlo dobré, až na přítomnost vlasu v jednom talíři Nejsme žádní stěžovatelé, ale vlas v jídle je trochu nepříjemná záležitost, že? Jako kompenzaci jsme dostali jedno jídlo zdarma. Obsluha byla milá a pozorná. Celkový dojem však kazila zima. Hodnotím jako lehký nadprůměr.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO