Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Club & Restaurant Stage

Přehled hodnocení
90% celkově
92% personál
83% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 4x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Na výletu do Českých Budějovic, kam že to půjdeme na večeři, ještě že jsme zvolili zajít do Stage, pečená kolena byla výborná, jen ten syrový celer bychom vyměnili za jinou oblohu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
S návštěvou restaurace jsme byli spokojeni. Žebra byla výborná, dobře dochucená, masitá a libová, škoda jen že nenabízí žádné zákusky ke kávě. Fajn zážitek :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Stage jsme byli poprvé. Mile nás překvapil obsluhující personál, který měl stále úsměv na rtu, ochotne doporučili vino a nikdy jsme neměli prázdnou sklenku. Jídlo bylo také vyborne. Mužeme jen doporučit.
Club & Restaurant Stage
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné prostředí,ochotný personál výborné jídlo, nadstandardní služby.Restauraci by jsme doporučili a určitě ji rádi znovu navštívíme na některé z akcí , které tu pořádají.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Podnik vede mladý pár a zajišťuje jinde nevídaný servis. Ochota s jakou je k vám jako hostovi přistupováno je na jedničku s hvězdičkou. Namražená sklenice na studené pivo vypadá velmi efektně a je to zajímavý zážitek. K jídlu jsme zkusili vepřová žebírka, která byla velmi chutná a sytá. Už nyní se těším na další návštěvu. Restaurace Stage má i přes krátkou působnost velmi silný potenciál stát se kvalitním podnikem a vydobýt si své místo.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace mne velice mile překvapila.Interiér působí velmi kultivovaně, rozdělený na menší část u baru a větší s podiem, kde se konají vystoupení.Jídlo tj. vepřová žebra byly vynikajíci, výborně ochucená(řekl bych že velmi novátorsky, hlavní příchuť jsem však neodhalil), nachos byly nápaditě se zapečeným sýrem, kusy oliv a rajčat.Nabídnuté pivo v namraženém půlitru, speciál bylo bez chyby.Obsluha mne doslova omráčila svou pohotovostí, úsměvem a ochotou, která se jen tak nevidí.7 hvězdiček z 5ti :) Pokud něco-doporučuji toaletu vybavit nějakým lepším dávkovačem mýdla a papírovými ručníky. Další návštevu plánujeme již nyní :-D

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO