Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Club & Restaurant Stage

Restaurace STAGE v Široké ulici nabízí vedle skvělých pokrmů i netradiční prostředí s pódiem, na kterém se pořád něco děje. Ať už se jedná o živá vystoupení různých kapel či stand-up komedie, u večeře se rozhodně nudit nebudete. Pravidelně zde také můžete ukázat svůj talent při open-stage večerech či karaoke, kdy budete stát na podiu v záři reflektorů jako opravdové hvězdy. Restauraci je možné si zamluvit pro firemní večírky, narozeninové oslavy, svatby či celodenní semináře a školení, při kterých budete mít zajištěn kompletní servis včetně občerstvení, oběda i coffee breaků. Od pondělí do pátku restaurace podává polední menu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Na výletu do Českých Budějovic, kam že to půjdeme na večeři, ještě že jsme zvolili zajít do Stage, pečená kolena byla výborná, jen ten syrový celer bychom vyměnili za jinou oblohu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
S návštěvou restaurace jsme byli spokojeni. Žebra byla výborná, dobře dochucená, masitá a libová, škoda jen že nenabízí žádné zákusky ke kávě. Fajn zážitek :-)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO