Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 17x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Club & Restaurant Stage

Restaurace STAGE v Široké ulici nabízí vedle skvělých pokrmů i netradiční prostředí s pódiem, na kterém se pořád něco děje. Ať už se jedná o živá vystoupení různých kapel či stand-up komedie, u večeře se rozhodně nudit nebudete. Pravidelně zde také můžete ukázat svůj talent při open-stage večerech či karaoke, kdy budete stát na podiu v záři reflektorů jako opravdové hvězdy. Restauraci je možné si zamluvit pro firemní večírky, narozeninové oslavy, svatby či celodenní semináře a školení, při kterých budete mít zajištěn kompletní servis včetně občerstvení, oběda i coffee breaků.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
rezervace bez problémů, obsluha hbitá a příjemná. čekali jsme chvíli déle, ale bylo dosti plno. Jídlo (masové kuličky s kaší a omáčkou) chutné, porce objemově velice slušná. Dobré pivo - Svijanský Máz. panovala spokojenost - doporučujeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
V restauraci Stage nás přivítala velmi milá obsluha - hodnotím 5*, prostředí hezké ale v nekuřáckém prostoru byl cítit kouř, jídlo velmi dobré. Rozhodně se sem vrátíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 1
jídlo 3
Návštěva restaurace Stage pro nás byla velkým zklamáním. Vešli jsme z ulice do nekuřáckého prostoru, kde bylo nakouřeno. Škoda, jinak bychom prostředí hodnotili lépe. Pití i jídlo jsme dostali téměř hned, to hodnotíme pozitivně. Jenže bramborová kaše nebyla teplá, dojedli jsme ji úplně studenou. Nekuřákům bychom restauraci nedoporučili.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO