Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 15x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Club & Restaurant Stage

Restaurace STAGE v Široké ulici nabízí vedle skvělých pokrmů i netradiční prostředí s pódiem, na kterém se pořád něco děje. Ať už se jedná o živá vystoupení různých kapel či stand-up komedie, u večeře se rozhodně nudit nebudete. Pravidelně zde také můžete ukázat svůj talent při open-stage večerech či karaoke, kdy budete stát na podiu v záři reflektorů jako opravdové hvězdy. Restauraci je možné si zamluvit pro firemní večírky, narozeninové oslavy, svatby či celodenní semináře a školení, při kterých budete mít zajištěn kompletní servis včetně občerstvení, oběda i coffee breaků.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 1
jídlo 3
Návštěva restaurace Stage pro nás byla velkým zklamáním. Vešli jsme z ulice do nekuřáckého prostoru, kde bylo nakouřeno. Škoda, jinak bychom prostředí hodnotili lépe. Pití i jídlo jsme dostali téměř hned, to hodnotíme pozitivně. Jenže bramborová kaše nebyla teplá, dojedli jsme ji úplně studenou. Nekuřákům bychom restauraci nedoporučili.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo super,obsluha příjemná..
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO