Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Click Coffee

Click Coffee je pro lidi kteří si chtějí dát každý den svoji oblíbenou kávu a nechtějí za ni platit přemrštěnou cenu či na ni čekat. Těmto požadavkům v Click Coffee přizpůsobili vše - zbořili několik stereotypů, a vytvořili nový, zákaznicky podstatně přívětivější, koncept kaváren.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Velmi příjemná, klidná a stylově minimalistická samoobslužná kavárna zcela ideální na pracovní schůzky. Když spěcháte, můžete si pomocí jejich aplikace kávu objednat předem. K jídlu toho mají mimimálně (jenom nějaké tyčinky a pečivo). Míst není mnoho, prý se rezervace hodí.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tato rychlo kavarna se hodi i na posezeni obchodni nebo s přáteli. Vetsinou neni plno, ale reservace se hodila. Capucino je vcelku chutne. Takze ja jsem spokejena.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byla jsem na skok na kafíčko a pobrouzdat na internetu v klidu, kde nebylo moc lidi. Doporučuji i kdyz mate vybity mobil. Zde maji nabijecku. Maji i neco dobreho ke kávě
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO