Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Click Coffee

Click Coffee je pro lidi kteří si chtějí dát každý den svoji oblíbenou kávu a nechtějí za ni platit přemrštěnou cenu či na ni čekat. Těmto požadavkům v Click Coffee přizpůsobili vše - zbořili několik stereotypů, a vytvořili nový, zákaznicky podstatně přívětivější, koncept kaváren.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vynikající káva, úžasný nápad s nabiječkami na mobil u každého stolu. Jedinné co mi tam trochu chybělo pri sezeni nějaké podsaky. Jinak skvely napad. Za me super.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Vynikající káva, úžasný nápad s nabiječkami na mobil u každého stolu. Jedinné co mi tam trochu chybělo, byla nabídka rostlinných mlék a káv z nich. Jinak super :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jsem strašně mile překvapená! Příjemné prostředí, příjemný personál, vynikající napoje. Budu chodit častěji :) jediné co bych uvítala, by byly podsadaky na drevene zidle. Jinak spokojenost!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO