Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Click Coffee

Click Coffee je pro lidi kteří si chtějí dát každý den svoji oblíbenou kávu a nechtějí za ni platit přemrštěnou cenu či na ni čekat. Těmto požadavkům v Click Coffee přizpůsobili vše - zbořili několik stereotypů, a vytvořili nový, zákaznicky podstatně přívětivější, koncept kaváren.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
capuccino prumerne. Ovsem na posezeni u kavy na rychlý pokec nebo vyrizeni telefonu mi to vyhovuje. Moznost u stolecku nabit telefon a pripojeni k wifi samozřejmostí.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Velmi příjemná, klidná a stylově minimalistická samoobslužná kavárna zcela ideální na pracovní schůzky. Když spěcháte, můžete si pomocí jejich aplikace kávu objednat předem. K jídlu toho mají mimimálně (jenom nějaké tyčinky a pečivo). Míst není mnoho, prý se rezervace hodí.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tato rychlo kavarna se hodi i na posezeni obchodni nebo s přáteli. Vetsinou neni plno, ale reservace se hodila. Capucino je vcelku chutne. Takze ja jsem spokejena.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO