Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Classic Park

Classic Park nabízí nespočet drůhů zábavy, kvalitní pivo, Vámi velice oblíbené hudební produkce, spoustu výherních i nevýherních hracích přístrojů, až po perfektní kuchyň pro opravdové jedlíky. Bar je skvělým místem pro vychutnávání široké nabídky koktejlů. Dobře dostupné místo, příjemná hudba, chutné koktejly, milá a spolehlivá obsluha spoluvytváří jedinečnou atmosféru Classic baru. Přijďte se přesvědčit sami!

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    1
  • Personál:
    2
  • Prostředí:
    2

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Přišli jsme s velkým očekáváním. Ale zklamali nás. Jidlo bylo bez chuti a hořčično - karamelová omáčka byla příšerná. Jediné co zde mají dobré je asi pivo. Na jidlo už ne.

Vojta2160
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno