Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Classic Cafe & Restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově hodnotím restauraci pozitivně. Jediné co nehodnotím jako pozitivní je fakt, že mi bylo původně přineseno jiné jídlo, než které jsem si objednala. Jinak bylo ale dobré.
Classic Cafe & Restaurant
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace s venkovním posezením, které je však trochu hlučnější, kvůli kolemjdoucím, tudíž jsme se raději přesunuli dovnitř. Interiér krásný, jídlo velmi pěkně naservírované. Jen obsluha trochu vázla, ale bylo plno, tudíž se to dá pochopit.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Měli jsme pouze kávičku a zeleninové saláty, ale moc jsme si pochutnali. Obsluha byla sice pomalejší, ale posezení na terase bylo velmi příjemné, tak nám to zas až tak nevadilo.
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace nás opět co se týče jídla nezklamala. Přidávám fotky opravdu dobré tomatové polévky a salátů (Hermelín a California). Bohužel nemohu pochválit obsluhu. Po 30ti minutách čekání venku na terase jsme si museli jít objednat dovnitř. Obsluha která chodila okolo se na nás vůbec nedívala. Ale jídlo vynikající! Doporučujeme!
Classic Cafe & Restaurant Classic Cafe & Restaurant Classic Cafe & Restaurant
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do restaurace Classic Cafe a Restaurant chodíme už několik let. Personál je milý, prostředí je pěkné - hlavně vevnitř, venkovní posezení je přímo na chodníku jakkoliv neoddělené od lidí, kteří chodí přímo kolem stolů, to není ideální, ale vnitřní prostory jsou krásné. Jídlo je opravdu vynikající. Chodíme sem hlavně na saláty, které jsou excelentní!! Škoda, že je již nedělají v mističkách jako dříve, ale na talíři, v mističkách byli mnohem lepší, dresink se dostal mnohem více do salátu, jedl se příjemněji. Restauraci opravdu vřele doporučujeme!!!

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO