Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Classic Cafe & Restaurant

Cafe Restaurant Classic má nekuřácký i kuřácký prostor, takže obě skupiny hostů si vzájemně nevadí. Během letní sezony nabízí i posezení na terase před podnikem. Kromě toho Cafe Restaurant Classic nabízí denní nabídku, která se řídí podle nabídky trhu. Pořádání pravidelných jazzových koncertů. Café otevřeno denně od 09:00.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově hodnotím restauraci pozitivně. Jediné co nehodnotím jako pozitivní je fakt, že mi bylo původně přineseno jiné jídlo, než které jsem si objednala. Jinak bylo ale dobré.
Classic Cafe & Restaurant
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace s venkovním posezením, které je však trochu hlučnější, kvůli kolemjdoucím, tudíž jsme se raději přesunuli dovnitř. Interiér krásný, jídlo velmi pěkně naservírované. Jen obsluha trochu vázla, ale bylo plno, tudíž se to dá pochopit.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Měli jsme pouze kávičku a zeleninové saláty, ale moc jsme si pochutnali. Obsluha byla sice pomalejší, ale posezení na terase bylo velmi příjemné, tak nám to zas až tak nevadilo.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO