Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Classic Cafe & Restaurant

Cafe Restaurant Classic má nekuřácký i kuřácký prostor, takže obě skupiny hostů si vzájemně nevadí. Během letní sezony nabízí i posezení na terase před podnikem. Kromě toho Cafe Restaurant Classic nabízí denní nabídku, která se řídí podle nabídky trhu. Pořádání pravidelných jazzových koncertů. Café otevřeno denně od 09:00.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace s venkovním posezením, které je však trochu hlučnější, kvůli kolemjdoucím, tudíž jsme se raději přesunuli dovnitř. Interiér krásný, jídlo velmi pěkně naservírované. Jen obsluha trochu vázla, ale bylo plno, tudíž se to dá pochopit.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Měli jsme pouze kávičku a zeleninové saláty, ale moc jsme si pochutnali. Obsluha byla sice pomalejší, ale posezení na terase bylo velmi příjemné, tak nám to zas až tak nevadilo.
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace nás opět co se týče jídla nezklamala. Přidávám fotky opravdu dobré tomatové polévky a salátů (Hermelín a California). Bohužel nemohu pochválit obsluhu. Po 30ti minutách čekání venku na terase jsme si museli jít objednat dovnitř. Obsluha která chodila okolo se na nás vůbec nedívala. Ale jídlo vynikající! Doporučujeme!
Classic Cafe & Restaurant Classic Cafe & Restaurant Classic Cafe & Restaurant
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO