Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Informace City Club Rožnov

City Club je pěkně a útulně vybaven. Najdete zde vše, co pro dobrou zábavu potřebujete, počínaje stolními fotbálky, kulečníkem, šipkami, plazmovými televizemi a projekcí konče. V klubu je dále též datové připojení Wi-Fi.


Restaurace Vám nabídne ty nejkvalitnější čerstvé suroviny, zkušený tým a příjemné moderní prostředí.


Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

S rodinou jsme byli v Rožnově na dovolené a hledali jsme restauraci, kde se večer dobře najíme. Naštěstí jsme našli tuto restauraci. Vše počínaje personálem, konče jídlem a prostředím bylo na výbornou. Páni kuchaři přesně vědí, jak má vypadat moderní gastronomie. Velká chvála a doufám, že se do této restaurace někdy vrátíme.

 • Uživatelská fotka z City Club Rožnov
 • Uživatelská fotka z City Club Rožnov
 • Uživatelská fotka z City Club Rožnov
Petra Kadeřábková
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno