Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čínská restaurace U Koruny

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Marně vzpomínám, jestli jsme někdy v této restauraci dostali něco špatně. Záruka kvality a poctivě 'číny' která se nepřejí a vždycky potěší. I naše návštěva z USA byla víc než spokojená
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této čínské restaurace zajdu vždy velmi rád. Milý a ochotný personál, který vždy poděkuje za návštěvu (což není všude běžné). Jídlo tradičně výborné a i v polední nabídce se dá vždy objevit něco "nového". Doporučuji!
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Oproti minulým letům docela velký krok zpět. Kvalit jídla nic moc, rýže obyčejná a chuti jednotlivých jídel nevýrazné, kachny nepropečená. Jedině polévka "ala Matuška" si zachovala vysoký standard a byla z celého oběda nejlepší.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto čínskou restauraci jsme navštívili, protože jsme projíždděli zrovna Hostivicema a měli jsme hlad. Já jsem milovnicí ryb, tak jsem si objednala Losos ve sladkokyselé omáčce s rýží a kamarád si dal kuře na curry. Odcházeli jisme spokojení!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Bánečné !
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tradičně výborná čínská kuchyně - k obědu lze bez problémů vybrat z poledního menu - 3 velmi dobré polévky a mnoho hlavních pokrmů - obsluha rychlá a příjemná - radost zajít!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Je málo míst, kde jsou opravdu velmi rádi za Vaši návštěvu. Moc se mi líbí přístup celého personálu, kdy maximálně vyjdou hostovi vstříc. Tato restaurace má dlouhou historii, je si toho velmi dobře vědoma a stará se o to, aby se do ní lidé vždy rádi vraceli a byli spokojení. Já se tam vracím vždy moc ráda. Jejich jídlo je výborné a celý ten večer je prostě pro mě vždy velmi příjemný. Vřele doporučuji.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO