Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čínská restaurace U Koruny

Tato restaurace nabízí čínskou kuchyni z kvalitních českých surovin v příjemném prostředí. Lze zde uspořádat rodinné oslavy - svatby, promoce, výročí. Je možné si zde zajistit také prostory pro firemní účely - obchodní schůzky, školení nebo zde můžete jen tak uspořádat posezení s přáteli.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Marně vzpomínám, jestli jsme někdy v této restauraci dostali něco špatně. Záruka kvality a poctivě 'číny' která se nepřejí a vždycky potěší. I naše návštěva z USA byla víc než spokojená
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této čínské restaurace zajdu vždy velmi rád. Milý a ochotný personál, který vždy poděkuje za návštěvu (což není všude běžné). Jídlo tradičně výborné a i v polední nabídce se dá vždy objevit něco "nového". Doporučuji!
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Oproti minulým letům docela velký krok zpět. Kvalit jídla nic moc, rýže obyčejná a chuti jednotlivých jídel nevýrazné, kachny nepropečená. Jedině polévka "ala Matuška" si zachovala vysoký standard a byla z celého oběda nejlepší.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO