Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čínská restaurace U Koruny

Tato restaurace nabízí čínskou kuchyni z kvalitních českých surovin v příjemném prostředí. Lze zde uspořádat rodinné oslavy - svatby, promoce, výročí. Je možné si zde zajistit také prostory pro firemní účely - obchodní schůzky, školení nebo zde můžete jen tak uspořádat posezení s přáteli.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tradičně výborná čínská kuchyně - k obědu lze bez problémů vybrat z poledního menu - 3 velmi dobré polévky a mnoho hlavních pokrmů - obsluha rychlá a příjemná - radost zajít!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Je málo míst, kde jsou opravdu velmi rádi za Vaši návštěvu. Moc se mi líbí přístup celého personálu, kdy maximálně vyjdou hostovi vstříc. Tato restaurace má dlouhou historii, je si toho velmi dobře vědoma a stará se o to, aby se do ní lidé vždy rádi vraceli a byli spokojení. Já se tam vracím vždy moc ráda. Jejich jídlo je výborné a celý ten večer je prostě pro mě vždy velmi příjemný. Vřele doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO