Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 324x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Čínská restaurace U Bílého koníčka

Restaurace čítá 40 míst, k dispozici jsou také dva oddělené salonky pro 12 a 35 osob. Nabízí i posezení na letních zahrádkách. Předzahrádka na náměstí pro 45 osob a vnitřní ve dvoře pro 90, která je také někdy hosty přezdívána "oáza klidu". Pro milovníky piva čepují několik druhů Bernarda jako například černou třináctku a nealkoholického světlého Bernarda, točí i Kofolu. Nabídka nabízených nápojů je dále doplněná o široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pro malou oslavu jsme si opět vybrali restauraci U Bílého koníčka a tradičně jsme byli spokojeni, s obsluhou, i kvalitou jídel - doporučuji kuřecí řízečky na nudlích s voňavou omáčkou :-)
Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Vyborne jidlo, vse v poradku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Skvělá restaurace. Chodím sem často a rád. Když chcete opravdovou čínskou gastronomii, řekněte si majiteli, panu Hu, o doporučení. Jezdí sem Číňané, Japonci a chutná jim tu. Doporučuji tuto restauraci. Vaří i před 23.h což se moc v Pqrdubkách nevidí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO