Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 88x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Čínská restaurace Huang He Vršovická

Přehled hodnocení
86% celkově
83% personál
74% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 39x
4 38x
3 10x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je kousek od MHD Nádraží Vršovice, na hlavní ulici, takže ji nemůžete nenajít. Vevnitř to neurazí, nenadchne, na asijský podnik docela fajn. Až na ty záchody tedy. Paní servírka působila odměřeně a když jsme dojedli a odnesla nám talíře, tak se 20 minut neukázala, holt jsme si ten dezert nedali (nestíhali bychom další plány), ale i tak ji hodnotím spíš pozitivně, byla rychlá a věcná. Jídlo nám moc chutnalo. Příště si dám knedlíčky, které jsem měla i v jejich vysočanské pobočce, abych porovnala, kde jsou lepší. :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Vynikající čínská kuchyně - pochopitelně, že upravená pro naše jazýčky, ale nejlepší, jakou jsem navštívil v Praze. Personál byl během mé návštěvy příjemný, milý a dostatečně pozorný a rychlý. Oceňuji, že v kuchyni zvládli velmi rychle naši objednávku, a to i přesto že bylo poměrně značně obsazeno (více než polovina ze 70 míst). Jako mínus hodnotím prostředí - hodně natěsnané stoly, bez jakékoliv výraznější nálady - na první pohled přímo odpudivý vnější vzhled, uvnitř také nic moc. Nenechte se ale odradit - kuchyně je opravdu vynikající, porce jídla jsou obří, kvalita excelentní - ceny nejsou přemrstěné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná čínská restaurace, kde se člověk dobře nají a odejde spokojený. Jídlo je vždy připraveno celkem rychle a chutná skvěle. personál nejspíše moc dobře česky nemluví ale je ochotný a milý.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Tahle restaurace není o interiéru (který evokuje nálevnu z 90. let), ale je o jídle. Vaří tak někde na střed mezi standardním čínským bistrem, které má v menu fotky s kódy M.21, atd. a lepší čínskou restaurací.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
To, co této restauraci "chybí" v interiéru, který je celkem obyčejný (na druhou stranu lepší než některé čínské kýče), vynahrazuje výborným jídlem. Doporučuji nedostižné kuře po hunansku, křehké kuřátko a jako předkrm domácí závitky nebo taštičky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na Čínskou restauraci možná trochu dražší, ale jídlo dobré, velká porce, klidně pro dva. Jako dárek při placení potěšila kokosová šťáva s sebou. Prostředí spíše obyčejné, ale čisté.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Podle mě nejlepší čína v Praze! Obě restaurace si drží vysokou kvalitu a příjemnou míru autenticity. Krom úžasného jídla vždy potěší nějaká ta pozornost na závěr:)
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO