Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 88x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Čínská restaurace Huang He Vršovická

Zažijte čínskou kuchyni jinak! S kvalitními čerstvými surovinami, originálními recepturami a jedinečným přístupem. Dopřejte si nezapomenutelný kulinářský zážitek v Huang He Vršovická.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je kousek od MHD Nádraží Vršovice, na hlavní ulici, takže ji nemůžete nenajít. Vevnitř to neurazí, nenadchne, na asijský podnik docela fajn. Až na ty záchody tedy. Paní servírka působila odměřeně a když jsme dojedli a odnesla nám talíře, tak se 20 minut neukázala, holt jsme si ten dezert nedali (nestíhali bychom další plány), ale i tak ji hodnotím spíš pozitivně, byla rychlá a věcná. Jídlo nám moc chutnalo. Příště si dám knedlíčky, které jsem měla i v jejich vysočanské pobočce, abych porovnala, kde jsou lepší. :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Vynikající čínská kuchyně - pochopitelně, že upravená pro naše jazýčky, ale nejlepší, jakou jsem navštívil v Praze. Personál byl během mé návštěvy příjemný, milý a dostatečně pozorný a rychlý. Oceňuji, že v kuchyni zvládli velmi rychle naši objednávku, a to i přesto že bylo poměrně značně obsazeno (více než polovina ze 70 míst). Jako mínus hodnotím prostředí - hodně natěsnané stoly, bez jakékoliv výraznější nálady - na první pohled přímo odpudivý vnější vzhled, uvnitř také nic moc. Nenechte se ale odradit - kuchyně je opravdu vynikající, porce jídla jsou obří, kvalita excelentní - ceny nejsou přemrstěné.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO