Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ding Feng

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci využíváme hlavně v době poledniho menu, kdy bývá poměrně přeplněno, ale na jídlo nikdy nečekáme více než 10 minut. Velmi nas potěšila i all you can eat akce v době obědů.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Oproti ostatním bistrům, co jsou kolem je toto čisté, moderní a velký. Měl jsem nějaký box - polívka, hlavní, ovoce a tasticka.. Líbila se mi pestrost a za 109 Kč mlčím. Hlavně když už nebylo polední menu. Tady když jdu kolem sám, rád zajdu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tuto asijskou restauraci už delší dobu známe. Dnes jsme si zde zašli opět na All you can eat obed a ještě teď 4 hodiny poté se cítím nalezena, jak jsme se samozřejmě prejedli. Za tu cenu je zde relativně hodně jídla na výběr. I sushi. A stále doplňují. Jen pozor, bývá zde kolem oběda kvůli této akci plno. V ceně je i polévka a voda zdarma. Tácky ze stolu obsluha uklízí hned. Interiér se mi líbí. Je hezky střídmý, ne prebarevny, jak ve většině čínských restauraci.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Skvele "all you can eat" behem obedu, obrovskou vyhodou je, ze vidite co si davate. Casto se mi stavalo, ze jsem si z poledniho menu objednala jidlo, ktere ve vyslednu neodpovivalo me predstave.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Nejvíce, co bych na tomto místě ocenil je prostředí. Člověk se necítí jak v asijském bistru, ale kdesi někde jinde. Myšleno do dobra. Klasická nabídka all you can eat byla standardního charakteru. Nijak nebyla super, ani nijak špatná. Člověk si přišel na své. Doporučuju
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsem mela sushi, kteremu nebylo co vytknout, opravdu vyborne. Jen me prekvapilo, ze v okurkovem maki byla okurka v kuse a ne na slabe prouzky, ale nicemu to nevadilo.
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkove mam tuto cinskou reszauraci rada, ale dnes mi bohuzel nechutnalo. Dala jsem si sve oblibene Kure tajemne chuti - kolem kurecich kousku hodne silna vrstva testicka, v omacce nakrajena kysela okurka!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Od rekonstrukce se vyrazne zlepsili. Predtim jsem si dala par jidel a krome nudli, na kterych snad ani neni co zkazit, mi nic nechutnalo. Po rekonstrukci jsem tomu dala druhou sanci a chutnalo mi pokazde a moc.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO