Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ding Feng


Ding Feng přináší ty nejlepší exotická jídla z Asie. Jako jedna z mála restaurací nabízí hned speciality 3 zemí. A to Číny, Thajska a Japonska. Veškeré koření je dovážené ze zahraničí. Zákazníci zde také najdou samoobslužný pult, kde si lze nabrat jak je libo.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Skvele "all you can eat" behem obedu, obrovskou vyhodou je, ze vidite co si davate. Casto se mi stavalo, ze jsem si z poledniho menu objednala jidlo, ktere ve vyslednu neodpovivalo me predstave.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Nejvíce, co bych na tomto místě ocenil je prostředí. Člověk se necítí jak v asijském bistru, ale kdesi někde jinde. Myšleno do dobra. Klasická nabídka all you can eat byla standardního charakteru. Nijak nebyla super, ani nijak špatná. Člověk si přišel na své. Doporučuju
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsem mela sushi, kteremu nebylo co vytknout, opravdu vyborne. Jen me prekvapilo, ze v okurkovem maki byla okurka v kuse a ne na slabe prouzky, ale nicemu to nevadilo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO