Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 18x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čínská restaurace Chutné Štěstí

Restaurace Chutné štěstí je jedna z mála opravdu originálních čínských restaurací v Brně. Restauraci založili roku 2001 pan a paní XX z města XY nacházejícího se v XY číně. Dnes v této tradici pokračuje syn zakladatele pan XY. V roce 2014 prošla restaurace celkovou rekonstrukcí, při které byl zrekonstruován interiér restaurace i vybavení kuchyně, které nyní odpovídá přísným evropským normám i zásadám tradiční asijské gastronomie. Restaurace Chutné štěstí je tradičním rodinným podnikem, kde většinu personálu tvoří členové rodiny, kteří udělají vše pro Vaši spokojenost.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Z restaurace se stala naše oblíbená obědová destinace. Přes poledne se vyplatí udělat si přes RESTU rezervaci. Malinko delší doba čekání na jídlo je omluvitelná velkým zájmem hostů, kdy žádný stůl nezůstává dlouho prázdný. Přesto jsme byli velmi spokojení.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedlo v Chutnem Stesti sme si naozaj uzili. Smazene nudla stoja za to a pochutnate si aj na sushi. Obsluha velmi mila a ochotna. Prostredie je ciste a utulne. K uctu sme dostali aj Fortune cookies.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Z venčí omšelá restaurace mě uvnitř překvapila příjemným designem. Moderní a přitom s příjemnou východní atmosférou. Příznivé ceny a kvalita jídla. Rychlá obsluha. Mohu jen doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO