Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 22x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čínská restaurace Chutné Štěstí

Restaurace Chutné štěstí je jedna z mála opravdu originálních čínských restaurací v Brně. Restauraci založili roku 2001 pan a paní XX z města XY nacházejícího se v XY číně. Dnes v této tradici pokračuje syn zakladatele pan XY. V roce 2014 prošla restaurace celkovou rekonstrukcí, při které byl zrekonstruován interiér restaurace i vybavení kuchyně, které nyní odpovídá přísným evropským normám i zásadám tradiční asijské gastronomie. Restaurace Chutné štěstí je tradičním rodinným podnikem, kde většinu personálu tvoří členové rodiny, kteří udělají vše pro Vaši spokojenost.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná čínská restaurace, kde je přes poledne problém najít volný stůl. Obsluha je vždy moc ochotná. Pokud máte rádi čínskou klasiku, tak mohu jen doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Opět jsem si zašel na meníčko, tentokrát bylo trochu slabší, nicméně stále patří k těm lepším a restauraci bych rozhodně doporučil dalším. Přátelské prostředí
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Z restaurace se stala naše oblíbená obědová destinace. Přes poledne se vyplatí udělat si přes RESTU rezervaci. Malinko delší doba čekání na jídlo je omluvitelná velkým zájmem hostů, kdy žádný stůl nezůstává dlouho prázdný. Přesto jsme byli velmi spokojení.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO