Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čínská restaurace Chutné Štěstí

Restaurace Chutné štěstí je jedna z mála opravdu originálních čínských restaurací v Brně. Restauraci založili roku 2001 pan a paní XX z města XY nacházejícího se v XY číně. Dnes v této tradici pokračuje syn zakladatele pan XY. V roce 2014 prošla restaurace celkovou rekonstrukcí, při které byl zrekonstruován interiér restaurace i vybavení kuchyně, které nyní odpovídá přísným evropským normám i zásadám tradiční asijské gastronomie. Restaurace Chutné štěstí je tradičním rodinným podnikem, kde většinu personálu tvoří členové rodiny, kteří udělají vše pro Vaši spokojenost.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Tuto restauraci navštěvuji s rodinou a přáteli již nejméně 10 let. Využíváme ji nejen k běžnému stravování několikrát za měsíc tak i u příležitosti různých oslav. Jsem člověk s dobrým přehledem asijské gastronomie nabytým dlouhodobým (přes 40 let) pobytem v regionu. Téhle restauraci se v Brně (a patrně nebudu daleko od pravdy v celé ČR) nevyrovná žádná jiná restaurace čínského typu. Na to abych správně ohodnotil a popsal kvality kuchaře, obsluhujícího personálu a podávaných jídel má český jazyk silný nedostatek superlativ. Fantasticky jsme si užili oběd na čínský Nový rok - 28.1.2017.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO