Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Cikanka

Nechte se pozvat k příjemnému posezení do stylové rodinné restaurace
s kouzelným výhledem na vodní hladinu rybníka Buňkov přes orosenou sklenici piva jako křen a před sebou baštu jako od babičky.  Vaří tu každý den. Kapacita restaurace je 30 osob. Je tu také zcela nekuřácký salonek s vlastním sociálním zařízením a krbovými kamny,
vhodný i pro menší soukromé akce a posezení s přáteli. Kapacita salonku je 18 osob. Vedle něho je tu ještě prostorný sál s vlastním sociálním zařízením
pro 80 osob.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

RC
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

HonzaS
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno