Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Ciao Agip

Na základě dlouholetých zkušeností nabízí společnost Eni ve svých prodejnách a barech CiaoAgip širokou a kvalitní nabídku produktů a služeb. Prodejny CiaoAgip disponují mimo jiné rozšířenou nabídkou vybraných vín od nejlepších producentů z italských regionů. Velká část ČS značky Agip nabízí ve svých prodejnách koutek s italskými specialitami, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. V této prodejně je otevřena 24 hodin denně. Pravá italská káva Segafredo nabízena na všech barech CiaoAgip splňuje ta nejvyšší kritéria kvality. Chuť kávy Segafredo, ať už se jedná o Espresso, Ristretto, Cappuccino, Latte Machiato nebo jinou specialitu, Vám poskytne výjimečný zážitek, pro který se budete rádi vracet. Bary CiaoAgip disponují širokou nabídkou čerstvých obložených baget a pečiva z našich pekáren včetně italských specialit jako např. panini. Na vybraných barech je kvalitní nabídka teplých jídel české i mezinárodní kuchyně.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO