Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Chutnoff Centrum

Chutnoff Centrum je první restaurací v Praze a České republice, která se specializuje na tradiční pirohy a pirožky. Jenom u nich si můžete pochutnat na vynikajících domácích pirozích a pirožkách, vyrobených na základě staroslovanské receptury.
 Pro potěšení Vašich chuťových buněk nabízejí slané a sladké pirohy s různými originálními náplněmi. Pirohy pečou výhradně z čerstvých a kvalitních surovin: čerstvé maso a ryba, zelenina a bobule. Zdrojem jejich hrdosti je unikátní kynuté těsto, recept kterého je držen v tajnosti. Pozornost každého labužníka zaslouží i další speciality: poctivý boršč a soljanka, pelmeně a vareniky ruční výroby, šťavnaté kyjovské kotlety, pikantní chinkali, kuřecí gratin a mnohé další. Na zapití nabízí domácí nápoje: domácí mošt s lesními plody, matový nebo zázvorový čaj a výběr alkoholických nápojů.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba