Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Churchill's Pub & Restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naše velmi oblíbená restaurace přímo na hlavní třídě, luxusní tematický interiér, velmi milý a starostlivý personál. Jídla naprosto bezchybná, doporučuji tagliatelle s lososem nebo grilovaný kozí sýr.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Churchill's Pub & Restaurant Churchill's Pub & Restaurant Churchill's Pub & Restaurant Churchill's Pub & Restaurant Churchill's Pub & Restaurant Churchill's Pub & Restaurant Churchill's Pub & Restaurant Churchill's Pub & Restaurant
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Originální design interiéru, příjemné prostředí. Široký výběr alkoholických nápojů. Výborná dostupnost, přímo v centru. Jen ceny jsou poněkud vyšší. Obsluha ochotná.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Doporucujeme vyzkouset predkrm rozpeceny kozi syr. Byl vynikajici!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Stylová restaurace přímo na Hlavní třidě. Super obsluha, bez dlouhého čekání, z jídelního lístku vždy něco na výběr. Za sebe musím doporučit zapečený kozí sýr s cibulovou marmeládou na rukole. Nikdy jsem nejedla nic lepšího.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Perfektní (pozorná) obsluha a jídlo vynikající bez ztráty kytičky.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO