Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Churchill's Pub & Restaurant

Hotel Excelsior nabízí tři možnosti k posezení a gastronomickému vyžití. Jsou jimi Restaurant "1900", Lobby bar a Churchill´s Pub & Restaurant s letní terasou.
V Churchill‘s Pub & Restaurantu se budete cítit jako ve staroanglickém klubu a večer můžete stylově zakončit třeba i doutníčkem. Nebo můžete navštívit nekuřácký Restaurant „1900“ s dobovými interiéry a nostalgickou atmosférou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naše velmi oblíbená restaurace přímo na hlavní třídě, luxusní tematický interiér, velmi milý a starostlivý personál. Jídla naprosto bezchybná, doporučuji tagliatelle s lososem nebo grilovaný kozí sýr.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Churchill's Pub & Restaurant Churchill's Pub & Restaurant Churchill's Pub & Restaurant Churchill's Pub & Restaurant Churchill's Pub & Restaurant Churchill's Pub & Restaurant Churchill's Pub & Restaurant Churchill's Pub & Restaurant
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Originální design interiéru, příjemné prostředí. Široký výběr alkoholických nápojů. Výborná dostupnost, přímo v centru. Jen ceny jsou poněkud vyšší. Obsluha ochotná.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO